Good Bye bionde! Këngëtarja e famshme i kthehet ngjyrës së vjetër të flokëveAjo i çuditi të gjithë kur vendosi që ta ndërrojë ngjyrën e flokëve, konkretisht pamjen me të cilën e njihte gjithë bota.

8-7

Picture 1 of 2

E një vendim i tillë, erdhi papritmas.

Këngëtarja dhe aktorja Selena Gomez, i mbajti flokët e bardha për 2 muaj dhe filloi të gjithëve t’iu hynte në zemër me pamjen e re.

Mirëpo ajo bëri një kthesë q2ysh tani, duke mos hyrë në vitin 2018 si bionde dhe e ktheu ngjyrën e saj të vjetër, ikonike.

Këngëtarja është parë në Texas gjatë festave të fundvitit, me ngjyrën e saj natyrale.

Ajo është parë në një dyqan të fustaneve të nusërisë me kushërirën e saj Priscilla DeLeon gjatë vikendit, dhe sigurisht, Selena s’mund të kalonte pa u vërejtur.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

‘Elif’ takon Angelina-n: Dy aktoret i bashkon diçka shumë e madhe!

Kur mendojmë Angelina Jolie-në, më shumë se një aktore tani na vjen...
Read More