Grabitësi kërcënon me vrasje 3 vjeçaren për një telefon

Një grabitës i drejtoi thikën një vajze 3 vjeçare dhe kërcënoi se do ta vriste nëse nuk i dorëzonte telefonin celular.

Policia ka nisur kërkimet për autorin e ngjarjes, i cili sulmoi nënën dhe fëmijën e saj të vogël pranë një kishe në Britani.

Policët besojnë se incidenti i tmerrshëm është i lidhur me një varg plaçkitjesh në të njëjtën zonë.

Vetëm dhjetë ditë më parë, tre vajzat 17-vjeçare u grabitën natën vonë.

Në incidentin më të fundit, sulmuesi kërcënoi të vriste trevjeçaren në kopshtin e Kishës Bromley Parish nëse nëna e saj nuk e dorëzonte telefonin, gjë që e bëri për të mbrojtur fëmijën e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

U nderua me Çmimin Nobel për Paqe Nënë Tereza, 37 vite më parë

37 vjet më parë, në 17 tetorin e vitit 1979, bamirësja e...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.