Grabitet banesa e deputetit të PS, autorët morën sendet me vlerë1425136533koplikuu

Banesa e deputetit socialist Namik Kopliku është grabitur nga persona ende të paidentifikuar. Sipas informacioneve të para mësohet se autorët kanë shqyer derën e banesës dhe më pas kanë marrë bizhuteri dhe sende me vlerë.

Bëhet fjalë për banesën që deputeti i qarkut të Shkodrës ka në rrugën “Myslym Shyri”, zonë të cilën e mbulon Komisariati i Policisë numër 3. Nuk dihet ende nëse autorët kanë marrë para nga banesa. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes, ndërsa ka mbledhur të gjitha provat për identifikimin e autorëve.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e premte 20 janar 2017

Dashi Nëse nuk doni t’ju kritikojnë sot, duhet patjetër të sqaroni një...
Read More