Grabitja në Rinas, rritet numri i të arrestuarve

auto_makina_e_grabitur_31486651666

Një tjetër person është vënë në pranga në lidhje me grabitjet e ndodhura në Rinas dhe të tjera grabitje.

Burime nga policia kanë bërë të ditur se një ditë parë në dogën e Morinit në tentativë për tu larguar nga Shqipëria.

Të njëjtat burime thane se ditën e djeshme rreth orës 14:30 minuta është arrestuar Dash Kupa, banues në Krujë, sepse dyshohet autor i disa vjedhjeve me armë të ndodhura në qytetin e Tiranës.

Ky është një nga personat e dyshuar se ka marrë pjesë në dy grabitjet me armë të ndodhura në Rinas.

Shkruar Nga
More from Revista User

Arrestohet kunata e princeshës pasi sulmoi të fejuarin

Kunata e ardhshme e princeshës Meghan Markle është arrestuar pasi dyshohet se...
Read More