Grabitje në autostradën Tiranë- Durrës, hajdutët marrin mijëra euro dhe një makinëautostrade

Një bandë grabitësish ka arritur të vjedhë një sasi të konsiderueshme parash në një kompani që i ka zyrat në kilometrin e pestë të autostradës Durrës- Tiranë.

Policia bën me dije se janë vjedhur para në valutë të huaj dhe shqiptare, rreth 17 mijë euro dhe 10 milionë lekë si dhe një automjet që ishte I parkuar në ambientet e firmës. Policia ka nisur hetimet dhe deri më tani nuk ka asnjë arrestim. Firma në fjalë është e specializuar në prodhimin e materialeve të ndërtimit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Skandali i Facebook, kompania mbyll javën me 58 miliardë dollarë humbje

Facebook ka përfunduar këtë javë me 58 miliardë dollarë më pak, pas...
Read More