Granit Xhaka tregon gjashtë momente romantike me gruan e tij

Granit Xhaka është futbollisti shqiptar i cili jeton dhe vepron në Zvicër kurse pëlqehet dhe kërkohet nga ekipi të njohura botërore.

8-6

Picture 1 of 2

Ai së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në “Instagram” ku shfaqet së bashku me bashkëshorten e tij, Leonita Lekaj.

Graniti ka shfaqet 6 momentet e tij më romantike me gruan dhe duket se ata të dy janë shumë të dashuruar me njëri tjetrin.

Ndryshe, Graniti konsiderohet si një mashkull me pamje goxha të bukur dhe mund të themi ka shumë fanse femra në mbare botën, por sytë e tij janë vetëm të Leonita.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Condè Nast Traveler”: Tirana, qyteti më “cool” në Europë

Tirana edhe një herë ka zënë faqet kryesore të mediave më të...
Read More