Gratë më të bukura në botë. 

Në një set të mrekullueshëm fotografik parakalojnë disa nga gratë e cilësuara si më të bukurat në botë.

Ato janë të bukura, të suksesshme, të shumëkërkuara nga të gjithë, por dhe me shumë probleme në jetën e tyre profesionale dhe personale.

Shumë prej tyre kanë kaluar jo pak ditë të këqija në jetë, por me vullnet dhe këmbëngulje i janë rikthyer normalitetit dhe përsëri të bukura si më parë.

Dhe mos mendoni se të jeshë e bukur mjafton të keshë lindur e tillë, jo, secila prej tyre tregon se ka punuar mjaft me veten për të ruajtur linjat e rregullta, apo freskine e fytyrës, apo dhe një gjendje shpirtërore të mirë për të rrezatuar më pas me çdo tipar e detaj të paraqitjes së tyre.

Aishwarya Rai Bachchan

www.HDWallpapersForPC.com
Angelina Jolie
angelina jolie

Jennifer Lopez
jenifer lopez

Thalia
hqdefault

Jessica Alba
jesika alba

Bleona Qereti
bleoa qerreti

Megan Fox

Megan Fox attends the premiere of the movie "Eagle Eye" held at the Mann's Grauman Chinese Theatre in Hollywood. Los Angeles, September 16, 2008. (Pictured: Megan Fox). Photo by Lionel Hahn/AbacaUsa.com

Marilyn Monroe
Marilyn Monroe

Almeda Abazi
Almeda-Abazi-siyasetinnabzi_008

Audrey Hepburn
Audrey Hepburn

Rihanna
rihanna

Gina Lollobrigida
gina-lollobrigida

Beyonce

beyonce

Michelle Pfeiffer
Michelle_pfeiffer

Naomi Campbell
naomi_campbell

Monica Bellucci
Monica Bellucci

Adriana Lima
adriana-lima-8

Shakira
shakira

Fawzia (Fevzia) Fuat Ali
Fawzia (Fevzia) Fuat Ali

Taylor Swift
Taylor-Swift-Most-Beautiful-Women-of-2015

Marian Rivera
10.-Marian-Rivera

Ha Nui Lee
9.-Ha-Nui-Lee

Mehwish Hayat
6.-Mehwish-Hayat

Dia Mirza
5.-Dia-Mirza1

Deepika Padukone
4.-Deepika-Padukone

Hye Kyo Song
2.-Hye-Kyo-Song

Katrina Kaif
1.-Katrina-Kaif

Charlize Theron
charlize-theron-people-in-tv-photo-u172

Ursula Andress
ursula-andress-people-in-tv-photo-u17

Scarlett Johansson
scarlett-johansson-recording-artists-and-groups-photo-u160

Kim Novak
kim-novak-people-in-tv-photo-u13

Brooke Shields
brooke-shields-recording-artists-and-groups-photo-u14

Sharon Stone
sharon-stone-people-in-tv-photo-u12

Jessica Biel
jessica-biel-people-in-tv-photo-u103

Penélope Cruz
pen-lope-cruz-recording-artists-and-groups-photo-u105

Keira Knightley
keira-knightley-recording-artists-and-groups-photo-u72

Lynda Carter
lynda-carter-recording-artists-and-groups-photo-1

Salma Hayek
salma-hayek-recording-artists-and-groups-photo-u83

Rachel McAdams
rachel-mcadams-people-in-tv-photo-u60

Diane Lane
diane-lane-people-in-tv-photo-u15

Milla Jovovich
milla-jovovich-recording-artists-and-groups-photo-1

Eva Mendes
eva-mendes-people-in-tv-photo-u116

Mila Kunis
mila-kunis-people-in-tv-photo-u78

Emma Watson
emma-watson-people-in-tv-photo-u109

Zooey Deschanel
zooey-deschanel-recording-artists-and-groups-photo-1

Kate Winslet
kate-winslet-recording-artists-and-groups-photo-1

Jennifer Lawrence
jennifer-lawrence-people-in-tv-photo-u110

Cameron Diaz
cameron-diaz-recording-artists-and-groups-photo-u109

Jennifer Aniston
jennifer-aniston-football-players-soccer-photo-u147

Kate Upton
kate-upton-people-in-film-photo-u100

Emma Stone
emily-stone-recording-artists-and-groups-photo-u85

Halle Berry
halle

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Raporti mbi mafian shqiptare, Marku: Duam përgjigje të shpejta për letër-porositë

  Prokurorja e Përgjithshme Arta Marku priti në takim Prokurorin Kombëtar të...
Read More