Greta Koçi më e bukur se kurrë më parë

Këngëtarja Greta Koçi momentalisht është duke shijuar suksesin e këngës që ka publikuar së bashku me Genc Prelvukajn.

Ajo kohëve të fundit publikon fotografi vazhdimisht, duke treguar se çdo ditë e më shumë po zbukurohet.

Së fundmi ka publikuar një fotografi në të cilën shfaqet shumë e buzëqeshur dhe më e bukur se kurrë më parë.

Greta Koçi 1

Picture 1 of 2

Shkruar Nga
More from Revista User

NATO: Serbia vendos se çfarë marrëdhënie dëshiron të ketë me Rusinë

Zëvendësja e sekretarit të përgjithshëm të NATO-s, Rose Gottemoeller, ka thënë të...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *