Grimieri i familjes “Kardashian” i dashuruar pas shqiptareve, ja se pas kujt është fiksuar këtë herëMario, bukuroshi grimier i familjes Kardashian tanimë është shumë simpatik edhe në sytë e publikut shqiptar.

6-6

Picture 1 of 2

Kjo jo vetëm se ai gjithmonë e ka treguar me krenari prejardhjen shqiptare por parapëlqen që të trasmetojë kulturën tonë tek të huajt me influencë që takon.

Por mesa duket Marios nuk i ndahet shpirti nga vajzat shqiptare edhe këtë fakt na e ka vërtetuar më së miri duke komentuar në një fotografi të Bebe Rexhës të postuar në profilin e saj në Instagram.

“O e lezetshmeeee”, një koment ky konfidencial çka na lë të kuptojmë se dyshja ka një raport konfidencial me njëri tjetrin dhe njihen.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Leka rrëfen përndjekjen 1-vjeçare nga e fiksuara pas tij

Princ Leka ka treguar me detaje historinë me vajzën tashmë e dënuar...
Read More