Gruaja bie në humnerë, po kulloste bagëtitëimg_5267

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Martanesh ku ka humbur jetën një grua e cila aksidentalisht ka rrëshkitur në humnerë.

Burime nga policia bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Qarr në Martanesh dhe gruaja ka qënë duke kullotur bagëditë e saj ku aksidentalisht ka rënë në humnerë.

Mësohet se shkak i rënies së saj mund të ketë qënë akulli dhe pas gjetjes së trupit të saj, gruja e identifikuar si Zana Jashkurti ka pësuar dëmtime të mëdha në kokë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ndarja nga jeta e Abazit, Kryemadhi: Nuk mundem… është e vështirë

Ndarja nga jeta në mënyrë të parakohshme, e një ndër themeluesve të...
Read More