Gruaja e kokoshkave: Veliaj shkarkon policët, shpërthen StresiGruajaDitën e djeshme, qytetarët në Tiranë u përballën me një situatë aspak të këndshme teksa punonjësit e Bashkisë i sekuestruan me një karotrec tezgën e kokoshkave një gruaje, e cila mundohej të nxirrte bukën e gojës.

Por pas këtij gjesti nga policët bashkiakë, pati një revoltë të madhe të qytetarëve që solli edhe reagimin e kryebashkiakut Erion Veliaj, duke pezulluar nga puna efektivët e Bashkisë.

Arkimed Lushaj, i njohur gjerësisht me emrin Stresi njihet për tipin e tij drejtpërdrejtë e të thënit të gjërave aq siç ai i mendon.

Së fundmi reperi është revoltuar nga ky rast.

Stresi ka publikuar këtë rast duke fyer dhe sharë rëndë të parin e Tiranës, Erion Veliajn.

“Kerkoj falje per fjalorin tem po smundem me u majt … Direkt drejt per drejt jo kryetarit bashkis te tiranes por kryekurves se tiranes erion veliaj … Je pedofili me i madh qe kan pare shqiptaret ti je gjakpirsi me i pa shpirt je i degjeneruar je i pa fe je kurve burre ti nuk je mashkull ti ke veti te ndyra o maskara. Lotet e buka e asaj nenes qe keni zbarrit per toke do ju zejn hakat e zotit sepse mos ne kete jet ne tjetren”, shkruan ai në Instagram.

loading...
Shkruar Nga
More from revista mapo

Tahiri merr Tim Judah si dëshmitar të lazaratëzimit të Shqipërisë

Alfred Lela Tim Judah është gazetari i revistës së përjavshme The Economist,...
Read More