Guxoni të eksperimentoni me buzëtMënyra se si grimohemi flet shumë për personalitetin tonë prandaj duhet të jemi shumë të kujdesshëm.

 

1

Picture 1 of 2

 

Nuancat e mbyllëta dhe të errëta duhet të mbetën pas ne dimër sepse jemi në prag të sezonit me më të ngrohtë dhe më të dashur nga të gjithë.

Përveç nuancave nude apo ngjyrë lëkurës, të gjitha nuancat e tjera nga më të ndryshmet janë shumë të rekomanduara nga artistët ndërkombëtar të grimit prandaj guxoni të eksperimentoni me ngjyra te buzëve.

Ndër më të preferuarat janë ngjyrat e neonit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Mbretëresha manipulimi: Çka fshehin femrat nga çdo mashkull!

Në një hulumtim të bërë në rrjetet shoqërore, femrat vështirë kanë zbuluar...
Read More