Hailey Baldwin, E zjarrtë në të kuqe…

Njerëzit e kanë parë Hailey Baldwin të kuqe, por jo në mënyrën që e mendoni.

 

Hailey Baldwin 1

Picture 1 of 5

20 vjeçarja ka bërë që të gjithë të kthejnë kokën për ta shikuar me fotot e fundit për ModelCo, për kampanjën e re të grmit Hailey Baldëin for ModelCo.

Ajo shfaqet tejet seksi në këtë set fotografik, teksa pozon topless dhe mban gjoksin me duar.

Hailey duket e mahnitshme derisa tregon linjat perfekte trupore.

Shkruar Nga
More from Revista User

Veliaj takon delegacionin që do përfaqësojë Tiranën në Panairin e Brukselit

Nga data 24 Nëntor deri në 31 Dhjetor, Tirana do të bëhet...
Read More