Hajdutët i hyjnë në shtëpi dhe vjedhin një shumë rekord në Memaliajhajduti

Një shifër rekord parash është vjedhur gjatë mbrëmjes së datës 1 maj në Memaliaj të Tepelenës.

Mësohet se një hajdutët kanë hyrë në shtëpinë e shtetasit A.K dhe kanë vjedhur prej aty rreth 5.5 milionë lekë dhe 35 mijë euro, të cilat përllogaritën në rreth 10 milionë lekë të reja në total.

Nuk dihen ende arsyet se përse pronari po e mbante në shtëpi një shumë kaq të madhe parash, ndërkohë që për momentin nuk ka ende ndonjë të arrestuar për vjedhjen rekord.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

’S’kuptoj perse njerëzit të bëjnë fresk…’’- Alketa Vejsiu i kthehet komentueses

Moderatorja e njohur Alketa Vejsiu pas mbylljes së sezonit televiziv në fund...
Read More