Hera, vogëlushja e Rezarta Shkurtës, shpërthen në lotë!

 

Pak ditë më parë këngëtarja Rezarta Shkurta dha lajmin se familja e saj u shtua me një lepurush, edhe pse nuk dukej shumë e gëzuar nga ky fakt.

Vajza e saj Hera e pagëzoi me emrin ‘Frozën’. Edhe pse vogëlushja ishte shumë e lumtur për lepurin e saj duket se raporti i tyre është prishur.

‘U prish dhe marrëdhënia e Heres me lepurushin, pasi ky i fundit i hëngri shtëpinë prej bari që Hera kishte krijuar’ ka shkruar Rezarta krah videos së vogëlushes e cila nuk ndal dot lotët.

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Sajmir Tahiri rrezikon të përballet me një tjetër akuzë…

Gazetari Basir Çollaku, në “Top Story”, duke komentuar mbi dokumentin Italian të...
Read More
CLOSE
CLOSE