Hitlerin siç nuk e keni parë kurrë më parë! (+18)

Historia me shumë mundësi nuk do ta harrojë kurrë emrin e tij, edhe pse ka qenë shkaktari i shumë vdekjeve. Gjatë Luftës së Dytë Botërore ishte pikërisht ai, Adolf Hitleri që u tregua i vendosur, drejtoi Gjermaninë dhe pushtoi një pjesë të Europës e Afrikën Veriore.

Hitleri 1

Picture 1 of 3

Mirëpo, jashtë fushës së betejës ai ishte një mashkull si gjithë të tjerët, me dëshira e epshe ndaj femrave.

Në fotografë e mëposhtme ish-lideri nazist shihet duke dalë nga një klub nate i shoqëruar me dy vajza në Berlin, në vitin 1942.

Fotoja tjetër tregon Hitlerin në harbim e sipër me bukuroshet e “haremit” të tij, tërësisht të zhveshura.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kate Moss: Isha 14 vjeçare kur e humba virgjërinë

Modelja Kate Moss ka rrëfyer për herë të parë detaje nga jeta...
Read More