Horoskopi 10 Gusht 2017

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Dite e zakonshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni një komunikim te ngrohte me partnerin dhe do ndiheni mjaft mire. Dielli do jete planeti qe do i ndihmoje gjithë kohës beqaret për te gjetur princin e tyre te kaltër. Mbrëmja do jete tejet emocionuese. Me shpenzimet do tregoheni mjaft te kujdesshëm dhe gjendja do mbetet e mire ne çdo moment.

Demi (21 Prill – 20 Maj)
Dëgjojini me kujdes këshillat e partnerin gjate kësaj dite sepse ne te kundërt do keni mosmarrëveshje me te me vone. Mos thoni qe nuk dinit gjë sepse ne fakt ai do ua shpjegoje gjithçka me fakte. Beqaret do jene te pafat ne dashuri dhe do vazhdojnë te mbeten vetëm. Ne planin financiar mendohuni mire para se te kryeni çdo lloj investimi ne mënyrë qe te mos keni vështirësi me pas.

Binjakët (21 Maj – 21 Qershor)
Mos bëni gabim te mendoni për një ndarje sot juve qe jeni ne një lidhje sepse keni për t’u penduar shpejt dhe mund te jete tepër vone. Te gjithë kane probleme te vogla te cilat kalohen me mirëkuptim. Beqaret nuk do jene me fat dhe do vazhdojnë te mbeten te vetmuar. Gjendja e financave do jete goxha e mire. Mund te përfitoni për te kryer ndonjë shpenzim me tepër.

Gaforrja (22 Qershor – 22 Korrik)
Priten përmirësime te njëpasnjëshme sot ne jetën tuaj ne çift. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e partnerit dhe do ju pëlqejnë disa propozime joshëse qe ai do ju beje. Beqaret do kenë një dite te animuar dhe te mbushur me gëzim. Ka mundësi qe ta ndryshojnë shpejt edhe statusin. Gjendja e financave do varet nga mënyra sesi ju do i menaxhoni te ardhurat qe keni.

Luani (23 Korrik – 22 Gusht)
Tregohuni sa me realiste sot juve qe jeni ne një lidhje dhe mos kërkoni te kapni qiellin me dore. ne këtë mënyrë nuk do lëndoni as veten dhe gjerat do ju ecin si duhet. Beqaret sado qe te mundohen nuk kane për ta gjetur princin e tyre te kaltër. Ne planin financiar do ju ndihmojnë disa miq te ngushte dhe do i kalon i te gjitha problemet një e nga një.

Virgjeresha (23 Gusht – 22 Shtator)
Shijojeni sa te mundni çdo moment kur te jeni pranë partnerit tuaj sot sepse jo gjithmonë do iu jepen këto mundësi. Beqaret nuk do jene ne qejf dhe as qe do ju shkoje ne mend te kërkojnë shpirtin e tyre binjak. Do preferojnë te qëndrojnë ne shtëpi dhe te dëgjojnë muzike. Ne planin financiar fatmirësisht do ketë disa përmirësime te situatës dhe ju do ndiheni me te qete.

Peshorja (23 Shtator – 23 Tetor)
Do bëni gjera te çmendura me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe emocionet do jene te paimagjinueshme. Beqaret do jene gati te dalin e te njihen me sa me shume persona para se te vendosin se çfarë do bëjnë me jetën e tyre. Gjendja e financave nuk do jete aspak e mire. Matuni disa here para se te kryeni çdo lloj shpenzime ne mënyrë qe te mos mbeteni pa para.

Akrepi (24 Tetor – 22 Nëntor)
Jeta ne çift do ece me se miri gjate kësaj dite. Do keni te njëjta dëshira me partnerin tuaj dhe do dashuroheni si te çmendur. Rëndësi ka qe do ndiheni mire. Beqaret me ne fund do e gjejnë princin e tyre te kaltër dhe do fillojnë me te një lidhje pasionante. Ne planin financiar do jeni me shume fat. Nuk do e vrisni mendjen për asnjë çast sa para te shpenzoni sepse do keni me shumice.

Shigjetari (23 Nëntor – 21 Dhjetor)
Dite jo pozitive kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne disa momente do keni edhe debate te zjarrta dhe mund te ndiheni keq. Beqaret nga ana tjetër do gjenden përballë shume mundësish zgjedhjeje dhe duhet te mendohen disa here. Ne planin financiar duhet te mundoheni sa me shume qe te ruani ekuilibrin. Mund t’ia dilni edhe duke shpenzuar me pak se zakonisht.

Bricjapi (22 Dhjetor – 20 Janar)
Dite me ndryshime te mëdha do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Ne çdo moment do keni surpriza dhe do ndiheni për mrekulli. Beqaret nuk do ndihen gati për ta ndryshuar statusin dhe do vazhdojnë te mbeten vetëm edhe sot. Shpenzimet duhet t’i ulni ne maksimum ne mënyrë qe gjendja te filloje pak nga pak te stabilizohet.

Ujori (21 Janar – 19 Shkurt)
Do keni komplekse pa fund sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do kërkoni gjera te ekzagjeruara nga ai qe keni ne krah. Rikthehuni sa me pare ne realitet sepse partneri dhe lodhet dhe do ju braktise. Beqaret me ne fund do arrijnë ta bëjnë për vete personin e ëndrrave. Financat do i keni me tepër nen kujdes dhe gjendja do filloje dalëngadalë te përmirësohet. Mos kërkoni te pasuroheni menjëherë.

Peshqit (20 Shkurt – 20 Mars)
Mos kërkoni gjera te pamundura nga partneri juaj sot sepse do e bëni edhe atë te ndihet keq. qëndroni gjithë kohës me këmbë ne toke. Beqaret duhet te pyesin njëherë vetëm dhe te kuptojnë atë qe duan te bëjnë para se te hedhin hapa. Është shume e lehte te gabosh dhe e vështirë te rikthesh kohen mbrapa. Ne planin financiar dyfishojeni vigjilencën.

Shkruar Nga
More from Revista User

Politika e jashtme e Presidentit Trump

Shtatë muaj pasi erdhi në Shtëpinë e Bardhë, po shfaqet në konture...
Read More