Horoskopi-19 shtator 2017

Dashi

Sot do te jete nje dite e shkelqyer per ju persa i perket dashurise. Do te jeni te perkedhelurit e fatit ne cdo moment.

Demi

Duke filluar qe sot do te keni mjaft raste shume te mira per te treguar veten ne vendin e punes. Me ne fund do te vleresojne ate qe ju beni.

Binjaket

Edhe pse ju duket se keni superuar nje problem te rendesishem, sot do te ndryshoni mendim. Ka gjera qe ju kane shpetuar.

Gaforrja

Keni vendosur qe me ne fund te shkoni te jetoni vetem. Kjo gje do te sjelle nje peshtjellim ndjenjash pasigurie por dhe lumturie.

Luani

Sot dita do te mbyllet me nje mbremje shume te kendshme ne shoqeri te mire. Mos shikoni se sa do te shpenzoni por vetem kenaquni.

Virgjeresha

Tregohuni pak te permbajtur me ushqimin. Beni mire te shikoni pak me shume shendetin tuaj. Nje vizite mjekesore nuk do tju bente keq.

Peshorja

Sot momentet me te bukura do ti kaloni ne nje dreke pune qe do te dale shume me e kendshme nga sa e kishit menduar.

Akrepi

Sot eshte ngritur nje tymnaje e madhe per nje problem qe mund te zgjidhej shume me kollaj. Tashme situata ju ka dale nga kontrolli.

Shigjetari

Se pari duhet te sqaroheni me veten sepse instikti dhe arsyeja po bejne nje dyluftim te forte ne mendjen tuaj. Me pas cdo gje do ta shihni qarte.

Bricjapi

Ndrojtja juaj ka filluar te venitet qe kur keni kuptuar qe per nje gje qe dini ta beni mire, mund te jeni dhe kopetente per ta mbrojtur.

Ujori

Nje histori e lindur gjate pushimeve po fillon te behet me pasionante sec e mendonit. Te dy po gjeni shume me teper momente per tu takuar rastesisht.

Peshqit

Do ta mbyllni javen te qete qe cdo gje ne pune perfundoi mire, por nje sekret I embel nuk ju le te mendoni per gje tjeter.

Shkruar Nga
More from Revista User

Packer: “Ajo donte që jetën e tonë private t’ia ekspozonte botës”

Një tjtër ndarje ka ndodhur në botën e showbiz-it amerikan. Mariah Carey...
Read More