Horoskopi 2 Dhjetor 2016scorpione2

Dashi

Virtytet tuaja sot do vihen në pikëpyetje. Merrni avantazh që ta cilësoni këtë si një ditë të avashtë, sepse qartësisht keni vështirësi në vendimmarrje.

Demi

Sot do silleni mirë me ata që nuk ju kanë pëlqyer ndonjëherë. Ju gjithmonë karakterizoheni nga xhelozia e tepruar kështu që edhe në këtë ditë duhet të bëni kujdes.

Binjakët

Binjakët do e kalojnë ditën si ditët e tjera. Do jeni më të qetë se zakonisht sot. Përfitoni nga kjo dhe përfundojini disa punë të lënë përgjysmë.

Gaforrja

Gaforret në ditën e sotme nuk duhet të shqetësohen shumë. Mbajeni kokën të ulur poshtë dhe vazhdoni të ecni përpara.

Luani

Sot duhet të përfitoni nga punonjësit tuaj dhe t’i vini të punojnë shumë, por mos prisni një performancë aq të shkëlqyer dhe nesër. Duhet të mos i mërzisni ata që keni përreth.

Virgjëresha

Përpiquni të shpreheni dhe t’ia vini në dijeni nevojat tuaja të tjerëve. Mos lini askënd të përfitojë nga ju sot.

Peshorja

Duhet të organizoni një takim me personat që janë të gatshëm t’ju dëgjojnë, megjithëse mund të jenë në mëdyshje të takohen me ju.

Akrepi
Në ditën e sotme do ndiheni sikur jeni në kurth. Mos i lini mendimet e këqija t’ju prishin humorin por tregohuni racionalë.

Shigjetari

Sot do jeni shumë të fokusuar në punën tuaj dhe do bëni pushime të shkurtra duke shkuar për një drekë jashtë qytetit. Ka shumë gjasa që kjo të jetë një ditë e mërzitshme për ju, kështu që bëni ç’të jetë e mundur që t’i kaloni orët në mënyrë produktive.

Bricjapi

Ditën e sotme do e jeni të përqendruar në arritjen e qëllimeve të tyre në jetë. Përpiquni të relaksoheni paksa. Do ishte një ide e mirë të jeni në anën e shefit tuaj sot për një filxhan çaj.

Ujori

Në ditën e sotme miqtë do bien dakord me idetë tuaja por jo personat e tjerë. Opinionet tuaja janë më të strukturuara sot dhe askush nuk do mund t’ju kundërshtojë.

Peshqit

Të njohur për imagjinatën që kanë, peshqit duhet të jenë të kujdesshëm të mos ëndërrojnë shumë sot. Mbajeni kokën brenda në lojë sot dhe mos i jepni shumë rëndësi ëndrrave. Sot mund të jetë një ditë e mirë për t’i bërë përshtypje atyre që besojnë tek tendencat tuaja idealiste.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Skandali me vezë të infektuara ka goditur 40 shtete

Bashkimi Evropian ka bërë të ditur se 40 shtete janë goditur nga...
Read More