Horoskopi, 2 Gusht 2017DASHI 21/3 – 20/4

Mos mendoni të filloni një aventurë sot, sepse kjo do e shkatërronte atë që keni ndërtuar ne çift. Beqarët do t’ia kalojnë mirë edhe vetëm. Financat do të jenë të stabilizuara.

DEMI 21/4 – 21/5

Marrëdhënia në çift do të jetë e qetë, por nuk pritet të ketë asgjë spektakolare. Beqarët do të jenë joshës dhe do të marrin propozime. Ekuilibri juaj do të tronditet nga shpenzimet e tejskajshme.

BINJAKËT 22/5 – 21/6

Ka rrezik që monotonia dhe trishtimi të pushtojnë lidhjen tuaj. Urani do të jetë planeti që do të favorizojë takimet për beqarët. Perspektivat financiare janë të shkëlqyera.

GAFORRJA 22/6 – 22/7

Venusi do e mbrojë jetën tuaj sentimentale sot. Do të qëndroni shumë kohë pranë atij që dashuroni. Beqarët duhet të bëjnë kujdes kur të joshin. Financat, të paqëndrueshme.

LUANI 23/7 – 21/8

Nuk do të keni as probleme dhe as vështirësi në jetën tuaj në çift. Beqarët do të marrin propozime të veçanta. Në planin financiar nuk do të ketë përmirësime.

VIRGJË RESHΑ 22/8 – 23/9

Për ata që janë në një lidhje, tensioni do të fillojë të shuhet. Beqarët nuk do të jenë të interesuar për dashuriçka dhe do të jenë sërish vetëm. Vështirësi në planin financiar.

PESHORJA 24/9 – 23/10

Çiftet do të kenë një ditë të tejmbushur me diskutime sot. Beqarët do të kenë disa njohje të reja. Financat do të jenë të stabilizuara.

AKREPI 24/10 – 22/11

Pas një kohe të gjatë qetësie në çift, pasioni do të rindizet. Beqarët do të kenë disa takime, por asnjëri për angazhime serioze. Mundohuni të ulni shpenzimet.

SHIGJETARI 23/11 – 22/12

Klima në çift do të ngrohet mjaft gjatë kësaj dite. Beqarët do të jenë më të hapur ndaj ekpseriencave të reja. Në planin financiar do të rregullohet gjithçka si me magji.

BRICJAPI 23/12 – 20/1

Do të ketë disa incidente të vogla sot ndërmjet jush dhe partnerit, por gjithçka do të rregullohet. Beqarëve nuk do t’u mungojnë flirtet. Nuk priten probleme në planin financiar.

UJORI 21/1 – 19/2

Duhet të tregoheni vigjilentë në jetën tuaj në çift dhe të mos hidhni hapa të nxituar. Ditë e qetë dhe pa takime për beqarët. Në planin financiar do të mbizotërojë ekuilibri.

PESHQIT 20/2 – 20/3

Ditë pozitive kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Beqarët do të krijojnë miqësi të reja dhe një prej tyre mund të shndërrohet në diçka më tepër. Financat do të jenë në gjendjen më të mirë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ronela bëhet bashkë me Adrian Gaxhën

Ronela Hajati duket se po përgaditet për projektin e radhës. E kësaj...
Read More