Horoskopi, 24 dhjetor 2016scorpione2

Dashi 21/3 – 20/4

Dita e sotme është e favorshme sidomos nëse keni një sipërmarrje. Aftësitë tuaja krijuese premtojnë shumë, por vështirësi do të keni vetëm në aspektin e përzgjedhjes. Me financat jeni mirë.

Demi 21/4 – 21/5

Do të dyfishoni përpjekjet për të zbatuar detyrat familjare, por mbi të gjitha për të ndryshuar jetën tuaj personale. Kjo është koha ideale për të ndryshuar punë.

Binjakët 22/5 – 21/6

Udhëtime të shkurtra, bisedimet energjike rreth punës dhe biznesit. Por mund të keni debate në çift, pasi keni pikëpamje të ndryshme nga partneri juaj.

Gaforrja 22/6 – 22/7

Çdo punë aktive do të jetë e suksesshme në 6 mars. Puna juaj do të marrë një shpërblimi moral, respekt por edhe kompensim monetar. Megjithatë, oreksi juaj tregon se nuk jeni të ngopur, por kujdes!

Luani 23/7 – 21/8

Do të kaloni një ditë të mrekullueshme. Për ju që jeni në kërkim të një lidhjeje nuk është kjo dita që prisnit. E nëse do të merreni me biznes, provojeni se keni për të ecur mirë.

Virgjëresha 22/8 – 23/9

Keni aq shumë detyrime në familje sa nuk do keni mundë- si as të çlodheni këtë fundjavë. Pavarësisht punëve ju që jeni në një marrëdhënie gjeni mundësi edhe për partnerin tuaj.

Peshorja 24/9 – 23/10

Do të merreni me njerëz që kanë një interes të jashtëzakonshëm për ju. Megjithëse kjo marrëdhënie do të ketë rezultate të mira për ju, nuk do të gjeni kohë për veten tuaj.

Akrepi 24/10 – 22/11

Do të jeni të sigurt në atë që kërkoni dhe do ta arrini me sukses. Do të jetë një ditë shumë emocionale për ju, duke shprehur ndjenja nervozizmi.

Shigjetari 23/11 – 22/12

Kjo është një ditë e mrekullueshme të gjithë ata që i përkasin kësaj shenje. Por, tregohuni pak më të kujdesshëm për shëndetin tuaj, që java e re të mos ju gjej të lodhur.

Bricjapi 23/12 – 20/1

Shumë njerëz do t’ju kenë zili. Sot do të keni sukses në çdo iniciativë tuajën. Ecni përpara e mos mendoni se çfarë thonë njerëzit për ju.

Ujori 21/1 – 19/2

Do të keni rivalitet nga miqtë tuaj. Në rrethin shoqëror po lind një ndjenjë inati, megjithatë ju përpiquni të qëndroni të qetë. Mos iu përgjigjni agresionit me agresion.

Peshqit 20/2 – 20/3

Një ditë e zakonshme. Shfrytëzojeni këtë të diel, duke qëndruar me të dashurit tuaj. Mos qëndroi të demoralizuar, shumë shpejt fati do trokas te ju, sidomos në lidhje me karrierën.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Shkatërrohen objekte dhe shkulen pemët nga era e fortë në Zvërnec

Një erë e fuqishme ka përfshirë gjatë orëve të vona të natës...
Read More