Horoskopi 5 Shtator 2017Dashi

Ditë e mrekullueshme kjo e sotmja për të gjithë ata që janë në një lidhje. Do provoni eksperienca të reja me partnerin/en tuaj dhe do ndiheni të lumtur. Edhe beqarët do jenë me humor të mirë dhe do tregohen më të hapur ndaj takimeve të reja. Financat do jenë të qëndrueshme prandaj mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim.

Demi

Ka shumë rrezik që partneri/ja juaj t’iu lërë pas dore gjatë kësaj dite dhe të dalë me një person tjetër që sapo ka njohur. Edhe nëse e merrni vesh këtë gjë mos u tregoni histerikë, por gjeni mënyrën e duhur për të diskutuar qetësisht. Beqarët do vazhdojnë të kërkojnë, por pa ndonjë rezultat. Financat do i menaxhoni me kujdes.

Binjakët

Pas një periudhe jo shumë të mirë për jetën sentimentale të çifteve, sot pasioni dhe emocionet do rikthehen vrullshëm. Të dy me partnerin/en do jeni gati të bëni sakrifica vetëm për t’u ndier mirë. Edhe beqarët nga ana tjetër do jenë të privilegjuar dhe do kenë njohje interesante. Në planin financiar duhet të merrni masa strikte.

Gaforrja

Edhe pse të shumtë do jenë personat që do ndërhyjnë tek jeta juaj në çift dhe do kërkojnë t’iu prishin punë, ju nuk do tronditeni aspak. Ndjenjat për partnerin/en janë aq të forta saqë askush nuk mund t’i ftohë. Beqarët edhe pse nuk e presin do kenë dashuri me shikim të parë. Në planin financiar duhet të bëni sakrifica.

Luani

Nëse jeni në një lidhje do diskutoni gjerë e gjatë sot për një çështje mjaft delikate. Dëgjojini edhe ato që do thotë partneri/ja para se të merrni vendime. Beqarët do kenë një takim entuziast me një person fantastik. Në planin financiar do gjeni zgjidhje shumë të mirë në mënyrë që situata mos jetë më problematike.

Virgjëresha

Dialogu në çift do mbizotërojë gjatë gjithë kësaj dite. Do jeni shumë të duruar dhe kjo do jetë një pikë mjaft e fortë. Edhe ata që kanë pasur probleme do ndihen disi më të qetë. Beqarët do kenë shumë takime, por falë kërkesave të shumta nuk do arrijnë të hedhin hapat drejt një lidhje. Në planin financiar duhet të tregoheni të matur.

Peshorja

Jeta sentimentale e çifteve do jetë përgjithësisht e qetë gjatë kësaj dite. Komunikimi do vazhdojë të jetë i mirë dhe nuk do ketë asnjë konflikt. Do e sqaroni me qetësi edhe një pengë të hershem. Beqarët do mbeten sërish vetëm dhe kjo do i mërzitë pa masë. Në planin financiar do jeni me fat, do arrini të keni një situate të stabilizuar.

Akrepi

Gjatë kësaj dite Urani do sjellë mosmarrëveshje të shumta për jetën tuaj në çift. Nuk do bini dakord për shumë gjëra dhe kjo do sjellë debate. Mundohuni të tregoheni paksa më tolerantë. Beqarët nuk duhet absolutisht të tregohen posesivë. Çdo gjë ka kohen e vet. Financat do jenë delikate dhe gabimi më i vogël mund të jetë shkatërrues.

Shigjetari

Nuk do jeni shumë besnikë ndaj partnerit/es tuaj sot dhe do tërhiqeni mjaft nga personat simpatikë. Kujdes sepse bukuria është kalimtare, ndërsa shpirti i njeriut është ai që nuk ndryshon kurrë. Beqarët do joshin pa mbarim dhe ka gjasa të gjejnë një peron interesant. Në planin financiar mos prisni përmirësime të mëdha.

Bricjapi

Që jeta juaj në çift të jetë edhe më e bukur gjatë kësaj dite, duhet t’i shtoni edhe pak më tepër dozat e fantazisë. Mundohuni ta largoni sa më shpejt rutinën. Beqarët ka rrezik të njihen me persona të çuditshëm dhe aspak të sjellshëm. Bëni kujdes. Në planin financiar do jeni me këmbë në tokë dhe nuk priten probleme.

Ujori

Do diskutoni gjerë e gjatë kësaj dite me atë që keni në krah dhe do iu gjeni zgjidhje disa problemeve që keni pasur. Çdo gjë do shkojë më së miri mes jush. Beqarët duhet të jenë më të duruar nëse duan të bëjnë zgjedhjen e duhur. Financat do jenë paksa më të mira, megjithatë nuk duhet ta teproni me shpenzimet.

Peshqit

Ndjenjat për partnerin/en tuaj do jenë shumë të zjarrta gjatë kësaj dite dhe ju do i shprehni ato më shumë se kurrë. Pritet që atmosfera të jetë shumë e ngrohte dhe emocionet të papërshkrueshme. Beqarët do marrin shumë propozime, por do e kenë të vështirë të vendosin. Financat do kenë përmirësime.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Zjarret në Kaliforni

Punonjësit e shpëtimit në veri të Kaliforninë po përdorin qentë me erë...
Read More