Horoskopi 7 Gusht 2017

Dashi

Ka rrezik qe situata t’iu dale jashtë kontrollit sot juve qe jeni ne një lidhje. Nuk do merreni vesh me atë qe keni ne krah dhe debatet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do qahen gjate gjithë kohës sepse nuk do e gjejnë princin e tyre te kaltër. Ne planin financiar gjendja nuk do jete aq e mire sa për te kryer shpenzimet qe keni menduar. Duhet te prisni edhe pak kohe qe gjendja te stabilizohet.

Demi

Do diskutoni gjere e gjate sot me partnerin tuaj dhe do i sqaroni një e nga një te gjitha problemet qe keni pasur. Do ndiheni me te qete. Beqaret do bëjnë mire te qëndrojnë edhe sot vetëm sepse mundësitë me te mira do jepen pas disa ditësh. Ne planin financiar do jeni te organizuar dhe çdo gjë ka për t’iu ecur ashtu si keni dashur. Mund te hiqni edhe para mënjanë.

Binjaket

Do jeni shume te shqetësuar gjate kësaj dite për jetën tuaj ne çift. Si ju edhe partneri nuk do e ulni hundën për asnjë moment dhe problemet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do vazhdojnë te ndihen te vetmuar sepse nuk do kenë mundësi te mira për te realizuar takimet e ëndërruara. Me financat tregohuni te arsyeshëm sepse po e tepruar me shpenzimet do keni probleme serioze me pas.

Gaforrja

Dite mjaft premtuese do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do dashuroheni si kurrë me pare me atë qe keni ne krah dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Beqaret do realizojnë disa takime dhe do kenë mundësi te bëjnë zgjedhjen e duhur. Me financat nuk do tregoheni te arsyeshëm dhe nuk do i kontrolloni për asnjë moment shpenzimet

Luani

Do kaloni disa vështirësi sot ne jetën tuaj ne çift ju te dashuruarit dhe mund te ndiheni keq. Mire do jete te qëndroni pak dite larg njeri­tjetrit dhe te reflektoni. Beqaret do fillojnë te njihen me mire me një person qe ka kohe qe i josh. Jeta mund t’iu ndryshoje me shpejt nga sa e kishin menduar. Ndikimi i yjeve do jete goxha pozitiv ne planin financiar. Me ne fund gjendja do stabilizohet.

Virgjeresha

Atmosfera ne jetën tuaj ne çift nuk do jete aspak e ngrohte gjate kësaj dite. Ne disa momente madje mund te keni debate te forta ne çift dhe mund te mendoni për një ndarje. Mire është qe te mos nxitoheni për asgjë. Beqaret do kenë një dite te zakonshme e pa takime. Me shpenzimet tregohuni te arsyeshëm dhe keni për ta para se çdo gjë do ece mire.

Peshorja

Do keni debate te njëpasnjëshme sot ne jetën tuaj ne çift dhe nuk do ndiheni aspak te qete kur te qëndroni pranë partnerin. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë surprize te madhe. Merrini gjerat si t’iu vijnë pa e vrare shume mendjen. Ne planin financiar do i bëni mire llogarite dhe gjendja nuk do jete aspak e keqe. Mund te shlyeni edhe disa borxhe te hershme.

Akrepi

Marrëdhënia ne çift do jete e shkëlqyer gjate gjithë kësaj dite. Do i lini pas te gjitha problemet dhe mosmarrëveshjet qe keni pasur dhe do e shihni me optimizëm te ardhmen. Beqaret do marrin vendime te rëndësishme te cilat do ua ndryshoje përgjithmonë jetën. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe gjendja do filloje te stabilizohet tej mase.

Shigjetari

Çdo gjë ka për te ecur mire sot mes jush dhe atij qe keni ne krah. Do flisni edhe për te ardhmen dhe do i merrni vendime me rëndësi. Beqaret do jeni ne humor te mire gjate kësaj dite dhe do pranojnë çdo lloj ftese qe do ju behet. Te ardhurat vështirë se mund te stabilizohen, por ju duhet te mundoheni njëherë. Po i late gjerat pas dore situata mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Bricjapi

Marrëdhënia juaj ne çift nuk do jete aspak dinamike gjate kësaj dite. Do mundoheni sa te mundni ta stabilizoni situatën, por nuk do ja dilni dot. Beqaret duhet te tregohen te arsyeshëm dhe jo te pranojnë çdo lloj ftese qe do iu behet. Ne planin financiar do jeni te matur dhe do e kryeni me maturi çdo lloj shpenzimi. Ne fakt disa familjare do iu ofrojnë ndihme ne çdo moment.

Ujori

Do i merrni gjerat me pozitivizëm sot juve qe jeni ne një lidhje dhe marrëdhënia me partnerin do vazhdoje te mbetet e shkëlqyer. Ne mbrëmje ai do ju beje edhe disa surpriza. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë sepse mund te bëjnë gabime te paimagjinueshme. Gjendja e financave vështirë se mund te stabilizohet. Do gjendeni përballë vështirësive te mëdha.

Peshqit

Çiftet do kalojnë një dite te veçante sot. Ne çdo moment do ja shprehin ndjenjat njeri­tjetrit dhe emocionet do jene te njëpasnjëshme. Për beqaret do ketë dashuri me shikim te pare dhe jeta ka për t’iu ndryshuar njëherë e mire. Shfrytëzojeni çdo moment sa me shume qe te mundeni. Ne planin financiar gjithçka ka për te ndryshuar për mire gjate kësaj dite. Do jeni te qete kur te shpenzoni.

Shkruar Nga
More from Revista User

Arsyeja përse femrat shtatzëna kanë shkëlqim të veçantë

Krahas të gjitha ndryshimeve të cilat i ndodhin femrës gjatë shtatzënisë, ajo...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.