Horoskopi ditor, 2 shtator 2017

Dashi

Kërkoni ndjesë nëse ndiheni fajtorë me dikë. Nuk është e nevojshme të përsërisni të njëjtat gabime, pasi marrëdhëniet me miqtë e vjetër mund të ndryshojnë cilësisht. Në gjysmën e dytë të ditës ju do të pushoni dhe do të gjeni ekuilibrin e duhur.

Demi

Gjysma e parë e ditës do të jetë e lidhur me problemet financiare. Është shumë e rëndësishme që të përqendroheni në gjërat kryesore, për të depërtuar në thelbin e tyre dhe për të vënë në jetë planet tuaja. Ju do të jeni në gjendje që të kombinoni dëshirën për të përmirësuar pamjen e gjërave. Si rezultat, gjatë pasdites suksesi material është shumë i mundshëm.

Binjakët

Sot ndjenjat tuaja mund të kenë një mprehtësi të jashtëzakonshme. Intensifikoni intuitën dhe largpamësinë. Ndoshta ju mund të parashikoni ngjarjet duke përcaktuar pozitën dhe thelbin e gjërave. Ka shumë mundësi që të kërkoni ndihmë, por ajo do t’ju mohohet. Ju mund të largoni stresin që është krijuar, duke bërë atë që ju pëlqen.

Gaforrja

Është shumë e mundur një kthesë e papritur e ngjarjeve e cila nuk do të jetë në favorin tuaj. Provoni pavarësisht çdo gjëje, që të kontrolloni veten dhe të mos nxihtoheni në vendime që mund të rezultojnë për keq. Ndoshta do t’ju duhet të bëni disa përpjekje në mënyrë që të mbroni stabilitetin dhe pozitën tuaj. Nëse nuk jeni orientuar në kohë ose jeni pasiv, ju do të prekeni dhe kushtëzoheni nga vullneti i të tjerëve.

Luani

Ju mund t’i vini gjërat në rregull jo vetëm në shtëpi, por edhe për ndjenjat tuaja. Si rezultat i rritjes së energjisë potenciale, ju mund të ndiheni më të sigurtë për të ardhmen. Gjatë pasdites mund të ndeshni në surpriza dhe jo të gjitha do të jenë të mira. Ndoshta do t’ju duhet të kushtoni gjithë vëmendjen tuaj për të afërmit e moshuar.

Virgjëresha

Humori i mirë dhe dëshira për punë do të shërbejnë si një hajmali për ju krahasuar me të tjerët. Këshillohet që të mos impononi mendimet tuaja tek miqtë dhe kolegët. Sot duhet të përdorni çdo mundësi për të përmirësuar jetën tuaj personale.

Peshorja

Jeta juaj intelektuale do të konkretizohet, bazuar në vëzhgimet. Ju do të keni tendencë për të ëndërruar dhe reflektuar, duke qenë në gjendje që të shëroni shpirtrat e njerëzve të afërt. Zhvillimi i plotë i aftësive do të varet nga të kuptuarit dhe respekti për të tjerët.

Akrepi

Veprimet e njerëzve që ju rrethojnë do të jenë të paparashikueshme. Disa ngjarje në jetën tuaj do të kenë nevojë për guxim dhe këmbëngulje. Ju do të jeni të gatshëm të mbroni synimin tuaj me çdo mjet, pavarësisht nga pasojat që mund të komplikojnë dhe vështirësojnë situatën. Nuk është e nevojshme që të zgjeroni fushën e aktiviteteve për të marrë vendime të rëndësishme. Keni nevojë për pushim dhe për t’u marrë më shumë me shëndetin tuaj.

Shigjetari

Planifikoni një ditë miqësore dhe vlerësoni gjendjen tuaj. Mundohuni të tregoheni të butë me të tjerët. Fitoni dituri dhe përmbajtje. Mënyra juaj e veprimit, mendje kthjelltësia dhe aftësia zhbiruese do të jenë në qendër të vëmendjes. Në qoftë se nuk humbni vendosmërisht, mund të keni marrëveshje për një biznes fitimprurës. Në gjysmën e dytë të ditës do të forconi gjendjen tuaj shëndetësore.

Bricjapi

Sot do t’ju duhet të bëni zgjedhje të vështira jete. Mbështetuni vetëm në veten tuaj dhe mos kini shumë besim te partnerët. E gjithë kjo vetëm për të shmangur një acarim të panevojshëm. Ju do të jeni në gjendje që të zgjidhni problemet tuaja personale. Por ndjenja se jeta juaj është një ëndërr e realizuar do të sjellë zhgënjim. Jo të gjithë ju do të jeni në gjendje që të rregulloni marrëdhënien me një partner, për shkak se kërkesat tuaja janë shumë të larta.

Ujori

Dita është e mbarë për martesën dhe zgjerimin e familjes. Blerjet e mëdha mund të jenë të suksesshme. Sot ju mund të ndjeheni si mjeshtër të situatës dhe të gjithë do të jenë në përputhje me vullnetin tuaj. Nuk do t’i keni njerëzit kundër, por për këtë duhet të dini si të veproni.

Peshqit

Ky është një moment shumë i mirë për ndryshime në karrierë. Deri në fund të ditës ju do të jeni në gjendje që të bëni plane të guximshme pa shikuar mbas. Megjithatë nuk është ende koha për të marrë hapa aktivë lidhur me projekte që janë ende në faza të hershme.

Shkruar Nga
More from Revista User

Plagos me thikë vëllanë, arrestohet

Një 40 vjeçar në kryeqytet është arrestuar nga policia për plagosjen e...
Read More

26 Comments

 • I think this is among the most significant information for me. And i am glad reading your article. But want to remark on few general things, The site style is perfect, the articles is really nice : D. Good job, cheers

 • Unquestionably believe that which you said. Your favorite reason appeared to be on the web the easiest thing to be aware of. I say to you, I definitely get annoyed while people think about worries that they plainly do not know about. You managed to hit the nail upon the top and defined out the whole thing without having side effect , people can take a signal. Will likely be back to get more. Thanks

 • I am really enjoying the design of your weblog. Do you run into any internet browser interface problems? A number of my own blog readers have lamented about my free online movie sites website not working effectively in Explorer though appears fantastic in Opera. Are there any recommendations to aid correct this matter?

 • You’re totally correct and I trust you. Whenever you want, we might as well speak regarding wealth generators forex, something that intrigues me. The website is truly awesome, best wishes!

 • It is perfect time to make some plans for the future and it’s time to be happy. I’ve read this post and if I could I wish to suggest you some interesting things or suggestions. Maybe you could write next articles referring to this article. I want to read more things about it!

 • Appreciating the commitment you put into this website and comprehensive material you display. It is amazing to discover a blogging site from time to time which is not the similar outdated re-written stuff. Excellent read! I’ve bookmarked your site and I’m including the RSS feeds to my own insta followers website.

 • My family and I really adore your site and find almost all of the discussions to be just what I’m interested in. Do you offer guest writers to post content for you? I would not mind writing a piece of text relating to ios 11 jailbreak or possibly on some of the things you’re writing about on this page. Great place!

 • I’m really curious to discover what site platform you’re utilizing? I am having some slight security difficulties with the most recent site on forex trading bot so I’d love to find something more secure. Are there any alternatives?

 • Hi I’m so thrilled I found out this blog, I really discovered you by accident, when I was browsing on Digg for environmental jobs network. Anyways I am here now and would simply enjoy to say cheers for a remarkable write-up and the all-round entertaining website (I likewise enjoy the theme/design), I don’t have sufficient time to read it entirely at the moment though I have bookmarked it and moreover included your RSS feed, so once I have plenty of time I’ll be back to look over a great deal more. Make sure you do keep up the excellent work.

 • Howdy, you’re certainly right. I frequently read through your articles closely. I’m furthermore fascinated with real estate view, maybe you might write about this from time to time. Good day.

 • You are certainly right and I definitely trust you. When you wish, we might also talk regarding asthma triggers, a thing that fascinates me. Your website is certainly remarkable, cheers!

 • There are some interesting points in time on this article but I don’t know if I see all of them center to heart. There is some validity however I’ll take hold opinion until I look into it further. Good article , thanks and we wish more! Added to FeedBurner as nicely

 • Are you tired of your ac repair in Dubai? Are you looking for Certified Professionals to carry out your ac repair with improved facilities and in an expert way?. Hot and humid conditions are not easy to tolerate, especially when you are not used to them. But, thanks to the air conditioners – living in such extreme settings can also become a pleasant experience, and more so if you are in Dubai.

 • I am definitely loving the theme/design of your internet site. Do you face any kind of internet browser compatibility problems? A few of my site audience have complained concerning my best professional carpet cleaners blog not working correctly in Internet Explorer though looks very good in Firefox. Are there any kind of tips to aid correct that situation?

 • You are absolutely right, I would love to know new info on this particular topic! I am also captivated by excel tutorial as I believe it really is quite trendy these days. Thanks!

 • Hi there. I recently found this site and I really love it. I also love to focus on mounting systems at times. Good to be around, many thanks!

Leave a Reply

Your email address will not be published.