Horoskopi ditor, 3 shtator 2017

Dashi

Kërkoni ndjesë nëse ndiheni fajtorë me dikë. Nuk është e nevojshme të përsërisni të njëjtat gabime, pasi marrëdhëniet me miqtë e vjetër mund të ndryshojnë cilësisht. Në gjysmën e dytë të ditës ju do të pushoni dhe do të gjeni ekuilibrin e duhur.

Demi

Gjysma e parë e ditës do të jetë e lidhur me problemet financiare. Është shumë e rëndësishme që të përqendroheni në gjërat kryesore, për të depërtuar në thelbin e tyre dhe për të vënë në jetë planet tuaja. Ju do të jeni në gjendje që të kombinoni dëshirën për të përmirësuar pamjen e gjërave. Si rezultat, gjatë pasdites suksesi material është shumë i mundshëm.

Binjakët

Sot ndjenjat tuaja mund të kenë një mprehtësi të jashtëzakonshme. Intensifikoni intuitën dhe largpamësinë. Ndoshta ju mund të parashikoni ngjarjet duke përcaktuar pozitën dhe thelbin e gjërave. Ka shumë mundësi që të kërkoni ndihmë, por ajo do t’ju mohohet. Ju mund të largoni stresin që është krijuar, duke bërë atë që ju pëlqen.

Gaforrja

Është shumë e mundur një kthesë e papritur e ngjarjeve e cila nuk do të jetë në favorin tuaj. Provoni pavarësisht çdo gjëje, që të kontrolloni veten dhe të mos nxihtoheni në vendime që mund të rezultojnë për keq. Ndoshta do t’ju duhet të bëni disa përpjekje në mënyrë që të mbroni stabilitetin dhe pozitën tuaj. Nëse nuk jeni orientuar në kohë ose jeni pasiv, ju do të prekeni dhe kushtëzoheni nga vullneti i të tjerëve.

Luani

Ju mund t’i vini gjërat në rregull jo vetëm në shtëpi, por edhe për ndjenjat tuaja. Si rezultat i rritjes së energjisë potenciale, ju mund të ndiheni më të sigurtë për të ardhmen. Gjatë pasdites mund të ndeshni në surpriza dhe jo të gjitha do të jenë të mira. Ndoshta do t’ju duhet të kushtoni gjithë vëmendjen tuaj për të afërmit e moshuar.

Virgjëresha

Humori i mirë dhe dëshira për punë do të shërbejnë si një hajmali për ju krahasuar me të tjerët. Këshillohet që të mos impononi mendimet tuaja tek miqtë dhe kolegët. Sot duhet të përdorni çdo mundësi për të përmirësuar jetën tuaj personale.

Peshorja

Jeta juaj intelektuale do të konkretizohet, bazuar në vëzhgimet. Ju do të keni tendencë për të ëndërruar dhe reflektuar, duke qenë në gjendje që të shëroni shpirtrat e njerëzve të afërt. Zhvillimi i plotë i aftësive do të varet nga të kuptuarit dhe respekti për të tjerët.

Akrepi

Veprimet e njerëzve që ju rrethojnë do të jenë të paparashikueshme. Disa ngjarje në jetën tuaj do të kenë nevojë për guxim dhe këmbëngulje. Ju do të jeni të gatshëm të mbroni synimin tuaj me çdo mjet, pavarësisht nga pasojat që mund të komplikojnë dhe vështirësojnë situatën. Nuk është e nevojshme që të zgjeroni fushën e aktiviteteve për të marrë vendime të rëndësishme. Keni nevojë për pushim dhe për t’u marrë më shumë me shëndetin tuaj.

Shigjetari

Planifikoni një ditë miqësore dhe vlerësoni gjendjen tuaj. Mundohuni të tregoheni të butë me të tjerët. Fitoni dituri dhe përmbajtje. Mënyra juaj e veprimit, mendje kthjelltësia dhe aftësia zhbiruese do të jenë në qendër të vëmendjes. Në qoftë se nuk humbni vendosmërisht, mund të keni marrëveshje për një biznes fitimprurës. Në gjysmën e dytë të ditës do të forconi gjendjen tuaj shëndetësore.

Bricjapi

Sot do t’ju duhet të bëni zgjedhje të vështira jete. Mbështetuni vetëm në veten tuaj dhe mos kini shumë besim te partnerët. E gjithë kjo vetëm për të shmangur një acarim të panevojshëm. Ju do të jeni në gjendje që të zgjidhni problemet tuaja personale. Por ndjenja se jeta juaj është një ëndërr e realizuar do të sjellë zhgënjim. Jo të gjithë ju do të jeni në gjendje që të rregulloni marrëdhënien me një partner, për shkak se kërkesat tuaja janë shumë të larta.

Ujori

Dita është e mbarë për martesën dhe zgjerimin e familjes. Blerjet e mëdha mund të jenë të suksesshme. Sot ju mund të ndjeheni si mjeshtër të situatës dhe të gjithë do të jenë në përputhje me vullnetin tuaj. Nuk do t’i keni njerëzit kundër, por për këtë duhet të dini si të veproni.

Peshqit

Ky është një moment shumë i mirë për ndryshime në karrierë. Deri në fund të ditës ju do të jeni në gjendje që të bëni plane të guximshme pa shikuar mbas. Megjithatë nuk është ende koha për të marrë hapa aktivë lidhur me projekte që janë ende në faza të hershme.

Shkruar Nga
More from Revista User

Brexit, rritet numri i britanikëve kundër daljes nga BE

Numri i votuesve britanikë që mendojnë se Brexit ishte një gabim kapërcen...
Read More

33 Comments

 • I have learn some good stuff here. Definitely price bookmarking for revisiting. I surprise how so much effort you put to create such a magnificent informative website.

 • Hello! Someone in my Facebook group shared this website with us so I came to take a look. I’m definitely loving the information. I’m bookmarking and will be tweeting this to my followers! Terrific blog and excellent design and style.

 • Hey there, you’re definitely correct. I frequently go through your content carefully. I am likewise considering wealth generators review, maybe you might write about that sometimes. See ya!

 • I don’t know if it’s just me or if everybody else experiencing problems with your website. It looks like some of the written text on your content are running off the screen. Can someone else please comment and let me know if this is happening to them as well? This might be a problem with my internet browser because I’ve had this happen previously. Thanks

 • Thanks a bunch for your amazing post! I quite liked finding out about it.I will make certain to save the page and definitely will return in the future. I would love to encourage you to ultimately keep going with your fine writing, possibly try to think of instagram followers too, have a good day!

 • Howdy can you inform me which platform you’re dealing with? I am seeking to begin my website on newest jailbreak in the near future though I am having a hard time deciding.

 • Appreciating the hard work you put into the site and detailed info you display. It is nice to discover a website once in a while which is not the similar obsolete re-written information. Fantastic read! I’ve bookmarked your blog and I’m including your RSS feeds to my own best expert advisor blog.

 • I actually arrived right here via some other page on environmental careers and considered I may as well check this out. I like what I see therefore now I am following you. Getting excited about looking at your site yet again.

 • Thanks a bunch for your great write-up! I really appreciated it.I will be sure to save your site and definitely will return from now on. I would really like to encourage you to definitely keep on with the good writing, possibly think about proper inhaler technique as well, have a good evening!

 • Dr.Punnet and her Teams are really a great cheater in Delhi for IVF, initially they say we will provide world best technology but after getting all money they all can’t do any thing and again repeat cycle or again take money for evry cycle same money, they all are playing with the emotions of allots of couples, God will never forgive you Dr. Puneet. this is very bad clinic, this is only earning money nothing else, avoid this doctor, try in AIIMS, GANGA RAM ANY OTHER Government hospitals are better, all private IVF centre are cheaters, maainly Dr. Puneet is great cheater in Delhi.

 • The core of your writing while appearing reasonable originally, did not really sit properly with me personally after some time. Somewhere within the paragraphs you actually were able to make me a believer unfortunately just for a short while. I however have a problem with your leaps in logic and you might do well to fill in those gaps. When you actually can accomplish that, I could surely be impressed.

 • Hello there could you let me know which blogging platform you’re dealing with? I’m looking to start out my own personal blog on body care very soon but I am having difficulties choosing.

 • My spouse and I certainly like your blog and find almost all of your articles to be what precisely I am looking for. Do you offer other people to create content material for you? I would not mind creating an article regarding sports today or possibly on a lot of the subjects you write about on this page. Awesome internet site!

 • I’m definitely loving the theme of your internet site. Do you face any kind of internet browser compatibility situations? A number of my website readers have lamented concerning my small house floor plans site not working the right way in Internet Explorer but appears wonderful in Chrome. Are there any kind of suggestions to assist fix the matter?

 • Are you tired of your ac repair in Dubai? Are you looking for Certified Professionals to carry out your ac repair with improved facilities and in an expert way?. Hot and humid conditions are not easy to tolerate, especially when you are not used to them. But, thanks to the air conditioners – living in such extreme settings can also become a pleasant experience, and more so if you are in Dubai.

 • Hey there, you’re certainly correct. I constantly read your content carefully. I’m also looking into best upholstery cleaner, maybe you could talk about this from time to time. I will be back.

 • Many thanks for this fantastic content! I definitely enjoyed learning about.I will make certain to save this website and will often return from now on. I want to encourage that you continue your nice writing, even try to think of wireless presentation systems as well, have a fine afternoon!

 • Thank you for the terrific posting! I truly liked learning about.I’ll be sure to bookmark this site and will often come back in the future. I would love to suggest you to continue the fine work, even think about new house design as well, have a great evening!

 • I was conversing with a buddy of mine regarding this article and even about parking violations too. I do think you made some very good points in this case, we are looking forward to read more information from you.

 • I am definitely enjoying the design of your website. Do you come across any kind of browser compatibility issues? A number of my own blog audience have lamented regarding my NYC ticket website not working appropriately in Explorer yet looks great in Firefox. Are there any suggestions to help fix the matter?

 • ANPC is a free nation for and by the living men and women of the earth. This Private Nation is a grassroots association based out of Indonesia having its own International Charter, Peace Treaty, Constitution, Rules of conduct and has adopted the Declaration of Human Rights. These Treaties have been Registered by International Notice to the Hague and World Court as well as other agencies worldwide. The entire goal and mission of ANPC is WORLD PEACE and freedom for all the nationals of the world, focusing on a peaceful gathering together of all tribes and nations. Our living men and women are to live as Peaceful Inhabitants on the land, striving always to create a better world today and for future generations.

 • ANPC is a free nation for and by the living men and women of the earth. This Private Nation is a grassroots association based out of Indonesia having its own International Charter, Peace Treaty, Constitution, Rules of conduct and has adopted the Declaration of Human Rights. These Treaties have been Registered by International Notice to the Hague and World Court as well as other agencies worldwide. The entire goal and mission of ANPC is WORLD PEACE and freedom for all the nationals of the world, focusing on a peaceful gathering together of all tribes and nations. Our living men and women are to live as Peaceful Inhabitants on the land, striving always to create a better world today and for future generations.

Leave a Reply

Your email address will not be published.