Horoskopi ditor, e diel 15 tetor 2017

Dashi

Do të filloni të ndjeni një ndryshim gradual këtë javë. Ju nuk do të ndiheni të kufizuar nga kufijtë e imponuar nga dikush tjetër. Disa nga marrëdhëniet tuaja më të ngushta do të lulëzojnë. Bëhuni gati për të shijuar një liri që mezi e keni pritur.

Demi

Këtë javë do ndiheni të aftë për të arritur qëllimet tuaja, por nuk mund të kapërceni bllokimin nga arritja e tyre. Ndërsa krijoni marrëdhënie të reja, do të shihni se do të keni mundësi të mira. Këtë javë do të gjeni mbështetjen që ju nevojitet për të hapur një kapitull të ri.

Binjakët

Binjakët janë duke mësuar aftësitë praktike për të ndjekur rrugën që duhet. Kjo nënkupton orientim nga qëllimi kryesor, duke u bërë edhe egoist nëse është e nevojshme. Ju do të fitoni shumë nga një pushim i vogël këtë javë.

Gaforrja

Ju keni një talent që ka mbetur i papërdorur për disa kohë. Lajm i mirë është se këtë javë, paraqitet një mundësi që do t’ju japë mundësinë për të bërë më shumë. Gjithashtu, jeta sentimentale do ketë ndryshim pozitiv, pasi mund të krijoni lidhjen me dikë që mezi e keni pritur. Urime gaforre!

Luani

Gjërat nuk po shkojnë ashtu si i prisni. Në fakt, çështja që ju intereson kaq shumë, duket se po del jashtë kontrollit. Ju jeni të lodhur për t’u goditur nga vendimet e njerëzve të tjerë. Megjithëse jeni duke bërë një punë të mrekullueshme, sërish është një punë e vështirë. Keni nevojë për paqe dhe stabilitet. Kjo javë paraqet një mundësi për të rimarrë disa fuqi.

Virgjëresha

Nëse diçka ndodh në errësirë, duhet të sillet në dritë në mënyrë që të zgjidhet. Ju keni qenë duke u përpjekur për të parashikuar atë që personi tjetër mund të thotë, duke imagjinuar më të keqen. Por ju në fakt nuk e dini se çfarë po mendojnë. Projektimi i frikës tuaj nuk do ju çojë çon në ndonjë gjë të mirë. Këtë javë, ju mund të ruani shumë stres thjesht duke filluar një bisedë.

Peshorja

Jupiteri është gati të lërë shenjën tuaj. Ju po hyni në një epokë të qetësisë. Kjo gjë shënon fundin e një periudhe ndryshimi dhe një fillim. Puna që keni vënë gjatë muajve të fundit ka arritur në përfundimin e saj natyror. Së shpejti do të sjellë fryte.

Akrepi

Çfarë ka ndodhur me shpresat dhe ëndrrat që keni pasur dikur? Qëndrimi i shumëpritur i Jupiterit në shenjën tuaj ju sjell fat. Mos u shqetësoni, ky nuk është kthim në të kaluarën. Është më shumë si një mundësi për të formësuar të ardhmen që keni dashur gjithmonë.

Shigjetari

Disa ndryshime ndodhin gradualisht. Ky është një lloj ndryshimi që kërkon veprim të menjëhershëm. Rritja në detyrë dhe marrja e më shumë përgjegjësive janë përvoja më delikate. Këtë javë, ju do ta gjeni veten duke kaluar një transformim të tillë.

Bricjapi

Venusi dhe Marsi do lidhen me sundimtarin tuaj këtë javë. Kjo vendosje e re qiellore përforcon rëndësinë e krijimit të një lloji tjetër të pasurisë. Duke përjetuar fuqinë që këto lidhje mbajnë, do të kuptoni se suksesi i vërtetë do të vazhdojë.

Ujori

Jupiteri sjell ndikimin e tij në një pjesë të qiellit që merret me ambicien dhe arritjen. Ai sugjeron një ndryshim në mënyrën se si e përjeton jetën. Sipas intv, investimet e vjetra, si materiale ashtu edhe emocionale, do të fillojnë të japin fryte. Kjo do t’ju ndihmojë të njihni pastërtinë e shpirtit tuaj dhe veçantinë e vizionit tuaj.

Peshqit

Njerëzit janë të etur të ndajnë urtësinë e tyre me ju dhe në mënyrë më irrituese, ata duken shumë të sigurt për atë që mendojnë se duhet të bëni më pas. Duhet t’i dëgjoni ato? Nëse mendoni se udhëzimi i tyre është i bazuar në prova, atëherë po. Është koha të dilni nga zona juaj e rehatisë dhe të angazhoheni në një aventurë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Veliaj: Janë bërë porositë e para të autobusëve elektrikë, për një muaj 4000 biçikleta të tjera në Tiranë

Shumë shpejt në rrugët e kryeqytetit do të qarkullojnë autobusët elektrik të...
Read More

18 Comments

  • In this awesome design of things you’ll get a B- for effort and hard work. Where exactly you lost me ended up being on all the facts. As they say, the devil is in the details… And that could not be much more correct here. Having said that, let me reveal to you what did give good results. Your writing can be extremely convincing which is possibly why I am taking an effort in order to opine. I do not really make it a regular habit of doing that. Next, although I can certainly notice a jumps in reason you make, I am definitely not certain of just how you appear to unite your ideas which in turn produce the conclusion. For the moment I will, no doubt subscribe to your position however wish in the future you connect the dots much better.

  • You have some really great articles and I believe I would be a good asset. I’d really like to write some content for your blog in exchange for a link back to mine. Please send me an email if interested. Cheers!

  • Great post. I was checking continuously this blog and I’m impressed! Extremely helpful information specially the last part 🙂 I care for such info a lot. I was looking for this particular info for a very long time. Thank you and best of luck.

  • It was amazing reading this and I think you’re really correct. Let me know if perhaps you’re interested in how to jailbreak ios 11, that is my major expertise. Hope to check back with you soon enough, bye for now!

  • It was actually amazing reading this and I feel you’re totally correct. Inform me if you’re involved in commercial real estate news, this is my principal competence. I hope to see you in the near future, take care!

  • I totally enjoy your blog and find a majority of the content to be just what I’m searching for. Do you offer people to create information for you? I would not mind creating an article regarding real estate or perhaps on a number of the topics you are writing about here. Great website!

  • Hello there could you let me know which platform you are dealing with? I am going to start off my very own website on real estate agents soon though I am having a difficult time making the decision.

  • Thank you so much for the awesome write-up! I genuinely appreciated learning about.I will make certain to save your blog and will often return later on. I want to encourage you to ultimately continue your great work, perhaps discuss asthma treatment plan too, have a nice evening!

  • Dr.Punnet and her Teams are really a great cheater in Delhi for IVF, initially they say we will provide world best technology but after getting all money they all can’t do any thing and again repeat cycle or again take money for evry cycle same money, they all are playing with the emotions of allots of couples, God will never forgive you Dr. Puneet. this is very bad clinic, this is only earning money nothing else, avoid this doctor, try in AIIMS, GANGA RAM ANY OTHER Government hospitals are better, all private IVF centre are cheaters, maainly Dr. Puneet is great cheater in Delhi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.