Horoskopi ditor, e diel 29 prill 2018Dashi

Do keni një të diel të ngarkuar me punë duke lënë pas dore jetën private. Megjithatë falë favorizimit të hënës nuk do të mungojnë as përjetimet e emocioneve të mira, por marrëdhënia juaj lë pak për të dëshiruar. Beqarët do të duhet të jenë të kujdesshëm për të mos humbur durimin! Sot mund të keni shumë shqetësime në lidhje me punën, e cila do t’ju shkaktojë lodhje dhe nervozizëm.

Demi

Sot nuk do të ketë mungesë të mundësive për të folur për dashurinë dhe shumë mund të kapërcejnë një ndarje të kohëve të fundit. Jeta vazhdon! Dita premton të jetë plot kënaqësi për beqarët, njohje të reja po vijnë. Do të ketë lajme të mira për ata që kanë biznesin e tyre, për shumë të tjerë ndryshime dhe transferime.

Binjakët

Kjo ditë do të jetë fitimprurëse për të rimarrë energjitë që keni shpenzuar gjatë javës, por ndjeni një siklet të caktuar në dashuri dhe prandaj nuk do të ndjeni shumë forcë të brendshme. Beqarët sot do të duhet të përballen me një problem që deri tani ata e kanë shmangur. Disa polemika në punë dhe disa indiferenca sot po përfundohen. Filloni marrëveshje me diplomaci.

Gaforrja

Ditë e rëndësishme për të gjetur sërish komunikimin me të dashurin/ën dhe për të jetuar ndjenja pozitive. Çdokush që ka qenë shumë i zënë me punën së fundmi duhet të përpiqet të krijojë vend për ndjenjat. Beqarët mund të gjejnë një dashuri të re, të kompensuar për kohën e humbur! Merrni një pushim nga puna për tu qetësuar, kohët e fundit jeni shumë të zënë dhe trupi kërkon pak qetësi.

Luani

Një ditë e rimëkëmbjes së madhe në dashuri, pas shumë ndryshimeve të humorit që ju kanë bërë të binit në konfuzion. Zemrat e vetmuara mund të fillojnë një marrëdhënie me disa Ujor simpatik! Ju jeni duke u mbështetur në aftësitë tuaja sepse keni përfunduar negociata të mira, por mbani mend që të mos lini mënjanë as këshillat e njerëzve që keni pranë.

Virgjëresha

Ju keni pasur një javë plotë angazhime dhe punë, por sot ajo është një ditë pushimi dhe ju mund t’ia kushtoni atë të dashurve tuaj. Kini kujdes të veçantë për partnerin/en! Beqarët do të jenë gati për të bërë një zgjedhje, duke shpresuar që të kenë personin e duhur në anën e tyre. Kohë e mirë për të bërë zgjedhje të përshtatshme në punë.

Peshorja

Ju nuk po përjetoni një periudhë të mirë, kështu që shmangni ndërlikimet në marrëdhënien në çift në të cilat keni pasur një krizë kohët e fundit. Kujdes në dhënien e përgjigjeve të rrezikshme. Beqarët do të bëjnë takime shumë interesante dhe premtuese që do të garantojnë përparime të jashtëzakonshme në të ardhmen. Nëse keni probleme me punën ju duhet të përvishni mëngët dhe të filloni me siguri, dhe më pas të hiqni çdo dyshim.

Akrepi

Jupiteri, Saturni dhe Marsi janë të gjitha të favorshme për shenjën tuaj dhe do të mbajnë në bazë çdo grindje mes çifteve. Do të dalë dëshira e përbashkët për të gjetur veten dhe për të jetuar momente magjike. Beqarët do të jetojnë një ditë me emocion, ku me sharmin e tyre do tërheqin pas vetes shumë persona! Rimbursime interesante po vijnë për ata që kërkojnë bashkëpunime të reja profesionale.

Shigjetari

Venusi favorizon mirëkuptimin midis çifteve që jetojnë në një fazë të komplikuar. Më mirë shmangni rënien në trekëndëshat e rrezikshme të dashurisë, për të mos djegur veten! Marsi fton zemrat e vetmuara për të kërkuar për emocione të reja, ju mund të rindizni dëshirat e një zjarri të mëparshëm. Do të jeni shumë aktivë dhe me iniciativë dhe entuziazmi juaj i pashtershëm do t’ju çojë në horizonte të reja.

Bricjapi

Ju jeni në një fazë pozitive për ndjenjat dhe nëse duhet të flisni për dashurinë sot do të jetë dita më e mirë. Ju në fund do të kapërceni pengesat e brendshme dhe të ndjeheni të lirë! Një ditë reflektimi për beqarët, ndoshta nuk është koha për të marrë hapin e parë me një person. Mërkuri do t’ju ndihmojë të shtoni marrëveshje të reja, dëgjojini edhe kritikat e kolegëve tuaj.

Ujori

Do të jeni më në dispozicion me të dashurin/ën tuaj dhe kjo do t’ju lejojë të rizbuloni bilancin në çift. Venusi do t’ju bëjë shumë të pasionuar dhe sensual. Takime të reja po vijnë për beqarët, shumë prej tyre janë vendimtare. Shumë nga të lindurit e Ujorit janë duke shqyrtuar propozimet që kanë lënë mënjanë lidhur me punën, kohë e përshtatshme për vendime.

Peshqit

Shumë prej jush sot do të jetojnë histori emocionuese dhe kuptime të shkëlqyera. Nën shikimin dashamirës të Venusit mund të kultivoni me siguri një histori dashurie që mund të çojë në diçka përfundimtare. Beqarët mund të llogarisin takime intriguese sot. Ndiqni intuitën tuaj për të zgjidhur ndonjë problem, Marsi ju bën të shkëlqyeshëm dhe me iniciativë dhe do të keni kënaqësi të mëdha.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Kapet “koka” e trafikut të drogës drejt Italisë

Një persona i shpallur në kërkim dhe i dënuar me burg për...
Read More