Horoskopi ditor, e martë 30 maj 2017scorpione2

Dashi

Kjo e martë do të jetë e parezistueshme për shkak të sfidave që ju presin. Ky është një moment i favorshëm, kështu që askush nuk mund t’iu ndalojë, duke ju vënë shkopinj nën rrota. Ajo që këshillohet që të keni parasysh është që të mos lodheni dhe sforcoheni. Në planin financiar mund të keni disa tronditje të vogla, por asgjë për t’u alarmuar.

Demi

Jeni luftëtarë të lindur dhe doni gjithmonë që t’i përballoni sfidat. Në sajë të ndikimit të Saturnit do të ketë takime interesante si dhe emocione të reja në dashuri apo miqësi të reja. Për shëndetin do përkujdeseni më shumë se për çdo lloj gjë tjetër. Financat do arrini t’i mbani nën kontroll.

Binjakët

Do të jetë një ditë e bukur dhe do të jeni plot energji dhe krijues. Lidhja me partnerin/en, do të jetë argëtuese dhe do jeni në gjendje që të shihni vetëm anët pozitive të çdo gjëje. Edhe beqarët duhet të përgatiten për një ditë të mbushur me çaste të lumtura. Për ta kanë për të ndryshuar shumë gjera.

Gaforrja

Do të jetë një e ditë e cila sugjeron ndryshime. Do të keni dëshirë të guxoni dhe të nisni çdo gjë nga e para. E rëndësishme është që të premtoni vetëm gjëra që mund t’i realizoni. Për fat të mirë kjo e sotmja ka për të qene një ditë shumë e mirë dhe harmonike. Për çdo gjë do merreni vesh me partnerin/en dhe nuk do keni pengje.

Luani

Do të jetë një e martë shumë e rëndësishme, pasi gjatë ditës do të nisin projekte shumë ambicioze. Planetët janë në anën tuaj dhe ju mbështesin në punë. Do të përballoni çdo situatë me optimizëm dhe do korrni sukses. Ka rrezik që me partnerin/en të keni debate të forta. Do jenë të shumtë personat e jashtëm që kanë zili marrëdhënien tuaj.

Virgjëresha

Do të keni ritme frenetike gjatë kësaj të marte dhe rrezikoni të tregoheni shumë sipërfaqësor dhe për pasojë mund të gaboni. Disa planetë do ju bëjnë ambiciozë dhe gati për të sfiduar gjithë botën. Kujdes tregoni me shëndetin i cili do jetë disi delikat. Në planin financiar do vendosni rregull dhe gjendja do stabilizohet.

Peshorja

Do të tregoheni më shumë se kurrë të dashur, duke nxjerrë fjalë që nuk i keni thënë prej shumë kohësh. Mos u stepni për asgjë. Do të jeni efikas dhe energjik, në sajë të ndikimit të Marsit në shenjën tuaj. Beqarët do bëjnë mirë t’i pranojnë propozimet që do iu bëhen sepse nuk kanë për t’u penduar. Financat do jenë të mira.

Akrepi

Do të jeni më shumë se kurrë origjinalë, në sajë të një sërë planetësh që do jenë në favorin tuaj, por mos e teproni. Personat që ju rrinë pranë, duhet të kuptojnë, se përveçse keni ide të veçanta, jeni edhe me këmbët në tokë. Në planin financiar duhet të jeni sa më vigjilentë. Kujdes me shëndetin.

Shigjetari

Fantazia juaj është gjithmonë në maksimum. Bëni shumë kujdes ndaj personave që ju rrethojnë, pasi disa prej tyre do bëjnë gjëra që do ju irritojnë shumë. Planetët sugjerojnë që të përhumbeni dhe të largoheni nga gjërat që ju mërzisin. Me financat tregohuni sa më të matur dhe nuk do keni probleme.

Bricjapi

Do të keni disa sekrete të vogla, por mendohuni mirë para se t’ia tregoni dikujt. Pasojat mund të jenë shumë të dukshme. Këshillohet që t’i bëni sytë katër dhe të mos lejoni që t’iu ikë nga duart një mundësi e papërsëritshme në punë. Dite pasionante do jetë kjo e sotmja për ata qe janë në një lidhje.

Ujori

Jeni shumë ambiciozë dhe të vendosur, ndonëse do të keni disa vështirësi në gjetjen e personave të duhur, me të cilët do të çoni përpara projektet tuaja. Lidhja me partnerin/en tuaj do ju dhurojë emocione shumë të forta. Beqarët, sido që të vijnë punët, duhet t’i marrin gjërat shtruar, në mënyrë që të mos përballen me zhgënjime.

Peshqit

Në punë parashikohen ndryshime të rëndësishme, ku prania e yjeve do të jetë në favorin tuaj, ndaj angazhohuni në maksimum që të jepni më të mirën. Keni mundësi shumë të mira për të realizuar atë që dëshironi prej kohësh. Ditë e qetë për të dashuruarit, ndërsa beqarët do kenë propozime të shumta për takime. Shëndeti do jetë i mirë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Kaos në Kolumbi, 314 të vdekur nga përmbytjet

Të paktën 314 persona kanë vdekur nga rrëshqitjet shkatërrimtarë pas reshjeve të...
Read More