Horoskopi ditor, e mërkurë 5 korrik 2017

Dashi

Mos u tregoni shume kapricoze sot ne jetën tuaj ne çift sepse do përballeni me probleme te mëdha. Nga ana tjetër duhet te tregoheni me te përgjegjshëm për çdo veprim qe do bëni. Beqaret duhet te bëhen gati për te takua shpirtin e tyre binjak. Ne planin financiar do jete Plutoni ai qe favorizoje ekuilibrin. Do kryeni investimet e duhura dhe çdo gjë do shkoje me se miri.

Demi

Ne mëngjes do debatoni për diçka me partnerin tuaj, por qe nga mesdita gjithçka do sqarohet. Ai do iu kërkojë falje për kokëfortësinë e tij dhe do iu beje një surprize te këndshme. Beqaret do kenë mundësi te nisin vetëm aventura kalimtare, asgjë me tepër. Situata financiare nuk do jete problematike. Do e dini mire sa duhet te shpenzoni.

Binjaket

Sot do e lini veten te lire dhe do dashuroni ashtu si e ndjeni. Për ju nuk do ketë me as komplekse dhe as turp. Këtë duhet ta kishit bere prej kohesh, por ne fakt asnjëherë nuk ehte vone. Beqaret do tregohen me te disponueshem për ftesat qe do iu bëhen. Gjithsesi merrini gjerat shtruar. Ne planin financiar duhet te bëni shume kujdes. Nëse shpenzoni kuturu do keni disa tronditje.

Gaforrja

Projektet e përbashkëta qe do bëni me partnerin do iu afrojnë me shume me njeri-tjetrin sot. Do kuptoheni qe me një shikim dhe nuk do iu vije inat nëse ai arrin me tepër sukses. Beqaret duhet te hedhin hapin e pare nëse ai qe kane kohe qe pëlqejnë nuk e ka bere ende. Ne planin financiar do jeni te detyruar te bëni disa kufizime me shpenzimet nëse nuk doni te keni probleme.

Luani

Asnjë planet nuk do e turbulloje gjate kësaj dite jetën tuaj ne çift. Komunikimi dhe bashkëpunimi do vazhdoje te jete i njëjtë, ndërsa besimi tek njeri-tjetrin do forcohet. Beqaret nuk do kenë fat ne dashuri kështu qe është e kote te shpresojnë. Ne planin financiar do iu jepen mundësi te shkëlqyera për ta përmirësuar buxhetin. Mos hezitoni te ndërmerrni disa rreziqe.

Virgjeresha

Pasioni ne çift do shumëfishohet gjate kësaj dite. Nuk do ndaheni për asnjë moment nga ai qe keni ne krah dhe do përjetoni kënaqësi te papërshkrueshme. Beqaret do mundohen shume te gjejnë personin e përshtatshëm, por nuk do ia arrijnë qëllimit. Saturni do jete planeti qe do merret me stabilizimin e sektorit te financave. Do i kaloni shpejt pengesat qe do iu dalin.

Peshorja

Çdo problem qe keni pasur ne çift do zgjidhet gjate kësaj dite dhe do e shihni me optimizëm te ardhmen. Do ndiheni te qete dhe me te gëzuar se kohet e fundit. Beqaret do kenë takime te shumta, por asnjeri nga personat nuk do i beje t’iu rrahe zemra fort. Neptuni do iu nxite te mos tregoheni aspak te kujdesshëm me shpenzimet dhe situata financiare do jete delikate.

Akrepi

Ju qe jeni ne cit nuk duhet te bëni plane afatgjata, por t’i merrni gjerat ashtu si t’iu vijnë. Takimet e beqaret do jene te pakta, por mjaft interesante. Shfrytëzojeni këtë mundësi për t’i njohur me mire personat qe keni pranë sepse dikush do jete i përshtatshëm për ju. Ne planin financiar shtrëngojeni pak rripin nëse nuk doni te ngeleni pa asnjë para. Rreziku do jete i madh.

Shigjetari

Jeta juaj ne çift do jete e qete dhe mjaft e bukur sot. Si ju ashtu edhe partneri do bëni disa lëshime dhe nuk do i mbani inat njeri-tjetrin. Ne dashuri toleranca është një pike e forte. Jupiteri nga ana tjetër do jete planeti qe do iu sjelle fat beqareve. Shfrytëzojini mundësitë qe do iu jepen. Për shkak te disa shpenzimeve te mëdha, por te nevojshme qe do iu duhet te bëni, financat do kenë tronditje.

Bricjapi

Dite plot diell kjo e sotmja për jetën sentimentale te çifteve. Shtojini edhe pak me tepër dozat e fantazisë dhe do e shihni qe do futeni ne një bote tjetër. Për beqaret priten disa ndryshime ne jetën sentimentale, megjithatë hapat duhen hedhur me kujdes. Te ardhurat materiale do kenë goxha përmirësime. Beni ndonjë shpenzime te vogël, po pa e tepruat qe te mos keni probleme me pas.

Ujori

Do e mbroni shume jetën tuaj ne çift sot dhe nuk do lejoni askënd t’ua prishe harmoninë. Gjithçka do shkoje me se miri dhe emocionet do jene te shumta. Beqaret i pret një takim i papritur dhe impresionues. Jeta juaj do ndryshoje tërësisht dhe nuk do ndiheni me vetëm. Nëse mezi po prisni te keni përmirësime financiare, duhet te shmangni njëherë shpenzimet e kota.

Peshqit

Jeta ne çift nuk do jete aspak e qëndrueshme gjate kësaj dite dhe ju do e keni mendjen tek disa persona te tjerë. Tregohuni me te sinqerte dhe jepini fund lidhjes nëse nuk ndjenjat iu janë ftohur. Beqaret duhet te tregohen te rezervuar me personat qe do takojnë edhe pse do iu pëlqejnë se tepërmi. Influenca e planetëve do jete kontradiktore për sektorin e financave. Kujdes!

Shkruar Nga
More from Revista User

Ish-Komandanti i Forcave Detare: Greqia, kufi 6 milje me Italinë dhe Turqinë, pse me ne e duan 12 milje?

Vladimir Beja, ish- Komandanti i Forcave Ushtarake Detare të Republikës së Shqipërisë...
Read More

24 Comments

 • Good day I am so happy I found your website, I really found you by error, while I was searching on Askjeeve for something else, Regardless I am here now and would just like to say thanks a lot for a incredible post and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I donít have time to read it all at the moment but I have saved it and also added in your RSS feeds, so when I have time I will be back to read much more, Please do keep up the great job.

 • I was discussing with a buddy of mine around this and regarding wealth generator too. I do think you made a few great points on this page, we are looking forward to find out more material from you.

 • I am intrigued to understand which site platform you have been working with? I’m experiencing several small security problems with the most recent blog on instagram followers and likes and I’d love to find something far more secure. Do you have any solutions?

 • I’m really interested to learn what blog system you are utilizing? I am experiencing several minor protection problems with the most recent site dealing with ios jailbreak and I would love to find one thing much more safe. Have any suggestions?

 • There’s amazing developments on the structure of your site, I definitely like this. My website is on the subject of automated forex trading system and generally there are lots of things to be done, I am currently a beginner in web page design. Take care!

 • I felt amazing to read this article and I believe you’re absolutely right. Tell me in case you’re involved in real estate websites, this is my principal expertise. I really hope to hear from you soon enough, take good care!

 • Hello there, you’re definitely right. I constantly go through your posts closely. I am also interested in breathing methods, perhaps you could discuss that at times. Good day.

 • Wow! This can be one particular of the most useful blogs We’ve ever arrive across on this subject. Actually Magnificent. I’m also an expert in this topic so I can understand your effort.

 • Are you tired of your ac repair in Dubai? Are you looking for Certified Professionals to carry out your ac repair with improved facilities and in an expert way?. Hot and humid conditions are not easy to tolerate, especially when you are not used to them. But, thanks to the air conditioners – living in such extreme settings can also become a pleasant experience, and more so if you are in Dubai.

 • Thank you for the marvelous write-up! I truly appreciated it.I’ll ensure that I take note of the blog and definitely will come back very soon. I would love to suggest you to ultimately keep on with your excellent work, maybe talk about leather sofa cleaning service also, have a wonderful afternoon!

 • Hey, I am truly glad I came across this webpage, I basically encountered you by error, while I was looking on Google for rich media distribution. Anyhow I am here right now and would just like to say many thanks for a tremendous write-up and the overall fun blog (I also enjoy the design), I do not have enough time to go through it all at the minute however I have saved it and also included your RSS feeds, so whenever I have enough time I will be returning to read much more. Make sure you do keep up the amazing job.

 • You’re absolutely correct. I really liked reading through this info and I will return for more as quickly as possible. My own website is about traffic citation, you might take a peek if you happen to be still interested in that.

 • Appreciating the time and effort you invested in the site and detailed details you display. It’s amazing to find a site occasionally that isn’t the same obsolete rehashed stuff. Wonderful read! We’ve saved your blog and I’m including the RSS feeds to our NYC summon webpage.

Leave a Reply

Your email address will not be published.