Horoskopi, e hënë 24 korrik 2017

Dashi

Ditë e turbullt dhe e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Kokëfortësia dhe inati që do keni mund t’iu çojnë edhe në probleme serioze. Beqarët do kenë takime interesante, por nuk do jenë gati t’iu japin një përgjigje personave që do iu propozojnë. Financat fatmirësisht nuk do jenë problematike.

Demi

Ka shumë gjasa të kaloni një krizë të rëndë në jetën tuaj në çift sot dhe kjo do iu mërzitë pa masë. Nëse vazhdoni të mos e toleroni aspak partnerin/en tuaj do përballeni me probleme serioze. Beqarët edhe pse do kërkojnë kudo personin ideal nuk kanë për ta arritur. Financat nuk do jenë në gjendjen më të mirë, kujdes me shpenzimet.

Binjakët

Mjedisi yjor do favorizojë një klime të ngrohtë dhe të këndshme për ata që janë në një lidhje. Do bashkëpunoni gjithë kohës me atë që keni në krah. As beqarët nuk do kenë komplekse dhe do përfitojnë nga çdo ftesë që do iu bëhet. Në planin financiar duhet të tregoheni paksa më të organizuar.

Gaforrja

Ditë mjaft premtuese kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Nuk do i mbani më asnjë inat personit që keni në krah dhe do jeni më optimistë për të ardhmen. Beqarët nuk duhet të luajnë shumë me zjarrin sepse do digjen keq. Financat do ndikohen pozitivisht nga Saturni. Mos hezitoni të hiqni ndonjë para mënjanë.

Luani

Duhet të bëni ende shumë përpjekje gjatë kësaj dite për të vendosur qëndrueshmërinë në jetën tuaj sentimentale. Mos e kritikoni në çdo moment partnerin/en dhe mos i vini në pah pikat e dobët. Beqarët do argëtohen mjaft me miqtë e tyre të ngushte dhe nuk do mendojnë aspak për dashurinë. Financat nuk do jenë shumë të mira, kujdes me shpenzimet.

Virgjëresha

Jeta sentimentale e çifteve do jetë e mbushur me momente të zjarrta dhe mjaft interesante sot. Do flisni për gjithçka me partnerin/en dhe nuk do i mbani asnjë të fshehtë. Beqarët nuk duhet të dëshpërohen nëse nuk e gjejnë personin ideal sepse çdo gjë ndodh për një arsye. Në planin financiar do kryeni transaksione të rëndësishme të cilat shumë shpejt do e përmirësojnë situatën.

Peshorja

Do jeni mjaft sensualë dhe sharmantë gjatë kësaj dite. Partneri/ja do ndihet me fat që iu ka juve në krah dhe do mundohet t’ua plotësojë të gjitha dëshirat e zjarrta. Beqarët do gjenden përballë disa zgjedhjeve të vështira dhe do iu duhet kohë për të vendosur. Në planin financiar do përballeni me disa probleme.

Akrepi

Sektori i dashurisë do jetë përgjithësisht i qëndrueshëm gjatë kësaj dite. Do kuptoheni më së miri me atë që keni në krah dhe do e zgjidhni në moment çdo problem që t’iu dalë. Për ata që janë vetëm priten takime, por do varet nga ata nëse do fillojnë apo jo një lidhje. Financat do jenë më të mira sesa mendoheshin prandaj mund të kryeni edhe ndonjë transaksion më tepër.

Shigjetari

Ka shumë gjasa që personat që janë në çift të arrijnë qiellin e shtatë gjatë kësaj dite. Surprizat e partnerit/es do jenë të shumta dhe emocionet gjithashtu do jenë të njëpasnjëshme. Beqarët do jenë të shoqërueshëm dhe mjaft të sjellshëm me të gjithë. Kjo do tërheqë vëmendjen e disa personave. Financat do jenë të qëndrueshme.

Bricjapi

Ata që janë në një lidhje do jenë më të përkushtuar ndaj personit që kanë në krah dhe do ia plotësojnë atij të gjitha dëshirat. Marrëdhënia mes jush do jetë edhe më e ngrohtë. Beqarët do kenë një nga takimet më të bukura të jetës së tyre. Në planin financiar do filloni operacione të rëndësishme në mënyrë që ta stabilizoni situatën.

Ujori

Jeta juaj në çift do jetë mjaft e mbrojtur gjatë kësaj dite. Do bashkëpunoni fort me atë që keni në krah dhe çdo gjë do shkojë sipas parashikimeve. Beqarët duhet ta lënë veten të udhëhiqen nga ndjenjat dhe do e shohin që do ndihen më të plotësuar. Në planin financiar nuk duhet ta teproni me shpenzimet nëse nuk doni të keni probleme.

Peshqit

Të gjithë ata që kanë kaluar një periudhë të vështirë në jetën sentimentale, sot do jenë më optimistë mbi të ardhmen. Toleranca dhe mirëkuptimi do mbizotërojë gjithë kohës. Beqarët edhe pse do kenë mundësi të shumta për takime nuk do duan ta sakrifikojnë lirinë e tyre. Në planin financiar do mendoheni mirë para se te hidhni çdo lloj hapi.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pakistan: Talibanët i kanë liruar 6 puntorë polakë

Talibanët pakistanezë i kanë liruar 6 punëtorë të një kompanie të naftës...
Read More

29 Comments

 • Good day! This post couldn’t be written any better! Reading through this post reminds me of my previous room mate! He always kept talking about this. I will forward this article to him. Fairly certain he will have a good read. Thank you for sharing!

 • I’m really interested to understand which site platform you are working with? I’m experiencing several small security challenges with the most recent website on commercial real estate loans so I would love to find a thing far more risk-free. Have any suggestions?

 • Howdy! This is my very first comment on your site so I really wanted to say a fast hello and say I truly enjoy reading through your articles. Can you recommend any other blogs which cover best expert advisor? I’m also really curious about that thing! Thank you so much!

 • I’m truly loving the design of your weblog. Do you ever run into any web browser compatibility situations? Some of the blog visitors have complained regarding my domain real estate blog not working the right way in Internet Explorer but appears amazing in Opera. Do you have any kind of solutions to aid fix that situation?

 • Hello, you’re certainly correct. I constantly look over your site content closely. I’m also thinking about corticosteroids for asthma, you could write about this occasionally. I will be back soon!

 • Dr.Punnet and her Teams are really a great cheater in Delhi for IVF, initially they say we will provide world best technology but after getting all money they all can’t do any thing and again repeat cycle or again take money for evry cycle same money, they all are playing with the emotions of allots of couples, God will never forgive you Dr. Puneet. this is very bad clinic, this is only earning money nothing else, avoid this doctor, try in AIIMS, GANGA RAM ANY OTHER Government hospitals are better, all private IVF centre are cheaters, maainly Dr. Puneet is great cheater in Delhi.

 • Heya i am for the first time here. I found this board and I find It truly useful & it helped me out much. I hope to give something back and help others like you aided me.

 • Are you tired of your ac repair in Dubai? Are you looking for Certified Professionals to carry out your ac repair with improved facilities and in an expert way?. Hot and humid conditions are not easy to tolerate, especially when you are not used to them. But, thanks to the air conditioners – living in such extreme settings can also become a pleasant experience, and more so if you are in Dubai.

 • You are completely correct, I’d really enjoy to learn even more on this topic! I’m as well interested in leather sofa cleaning service as I feel it really is quite cool nowadays. Thanks!

 • Admiring the dedication you invested in your site and thorough info you present. It really is good to find a website every now and then that is not the same expired re-written content. Wonderful read! We’ve bookmarked your webpage and I am including the RSS feeds to my excel training online page.

 • Many thanks for your great post! I really enjoyed finding out about it.I’ll ensure that I save this website and definitely will return later on. I would love to encourage you to definitely keep on with your good writing, perhaps talk about custom home floor plans as well, have a superb evening!

 • Hey! This is my first comment here so I simply wanted to say a fast hello and say I truly enjoy reading through your articles. Can you suggest any other sites which cover food vendor ticket? I’m as well extremely fascinated by this thing! Thanks a lot!

 • Appreciating the hard work you invested in the website and in depth details you present. It is wonderful to discover a site once in a while which isn’t the same old rehashed content. Fantastic read! I have saved your webpage and I am adding your RSS feeds to my traffic ticket web page.

 • I am really curious to know what website system you are using? I’m having some small protection challenges with the most recent site on valid credit card numbers so I’d love to find one thing far more risk-free. Do you have any suggestions?

 • ANPC is a free nation for and by the living men and women of the earth. This Private Nation is a grassroots association based out of Indonesia having its own International Charter, Peace Treaty, Constitution, Rules of conduct and has adopted the Declaration of Human Rights. These Treaties have been Registered by International Notice to the Hague and World Court as well as other agencies worldwide. The entire goal and mission of ANPC is WORLD PEACE and freedom for all the nationals of the world, focusing on a peaceful gathering together of all tribes and nations. Our living men and women are to live as Peaceful Inhabitants on the land, striving always to create a better world today and for future generations.

 • ANPC is a free nation for and by the living men and women of the earth. This Private Nation is a grassroots association based out of Indonesia having its own International Charter, Peace Treaty, Constitution, Rules of conduct and has adopted the Declaration of Human Rights. These Treaties have been Registered by International Notice to the Hague and World Court as well as other agencies worldwide. The entire goal and mission of ANPC is WORLD PEACE and freedom for all the nationals of the world, focusing on a peaceful gathering together of all tribes and nations. Our living men and women are to live as Peaceful Inhabitants on the land, striving always to create a better world today and for future generations.

Leave a Reply

Your email address will not be published.