Horoskopi i datës 7 Maj 2017scorpione2

Dashi 21/3 – 20/4

Qëndrueshmëria do mbizotërojë gjatë gjithë kohës në jetën tuaj në çift gjatë kësaj dite. Nuk do keni aspak mosmarrëveshje me partnerin.

Demi 21/4 – 21/5

Ditë euforike do jetë kjo e sotmja për ata që janë në një lidhje. Çdo çast do jetë i veçantë pranë atij/asaj që dashuroni kështu që shfrytëzojeni sa të mundni.

Binjakët 22/5 – 21/6

Ditë e tensionuar do jetë kjo për të dashuruarit. Nuk do bini dakord për asgjë me partnerin dhe asnjëri prej jush nuk do pranojë të hap rrugë.

Gaforrja 22/6 – 22/7

Do jeni më realiste sot ju që jeni në një lidhje dhe do i zgjidhni shpejt edhe mosmarrëveshjet që keni pasur. Beqarët do jenë më me fat se kurrë më parë dhe do arrijnë të krijojnë një lidhje afatgjate dhe të kënaqshme.

Luani 23/7 – 21/8

Do dashuroheni me shumë pasion gjatë kësaj dite ju që jeni në një lidhje. Problemet e së shkuarës do i lini pas krahëve dhe do mundoheni të mendoni vetëm për të ardhmen.

Virgjëresha 22/8 – 23/9

Nëse jeni në një lidhje mund të ndërmerrni rreziqe te mëdha sot vetëm që ta ndryshoni ambientin e zymtë që po mbizotëron prej disa ditësh.

Peshorja 24/9 – 23/10

Do jeni më të përgjegjshëm, gjatë kësaj dite ju që jeni në një lidhje dhe gjërat do ju ecin më mire nga sa kishit menduar. Beqarët do lodhen se kërkuari shpirtin e tyre binjak.

Akrepi 24/10 – 22/11

Do jeni në humor të mire gjatë kësaj dite ju teë dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin/en do ketë përmirësime të njëpasnjëshme.

Shigjetari 23/11 – 22/12

Do keni më tepër besim tek partneri juaj gjatë kësaj dite dhe do ndiheni gati të hidhni hapa gjigante më të. Gjithçka ka për të marrë një tjetër kuptim.

Bricjapi 23/12 – 20/1

Edhe pse keni kohë me partnerin/ en sërish nuk ndiheni të sigurt ne krahët e tij. Dyshoni për çdo gjë dhe doni gjithë kohës ta kontrolloni. Beqaret duhet të joshin me kujdes sepse jo të gjithë personat janë ashtu si duken.

Ujori 21/1 – 19/2

Nëse prej disa ditësh jeta juaj në çift nuk është shume e kënaqshme, mundohuni që ta ndryshoni sa me pare atë. Flisni me partnerin/en dhe do kuptoheni.

Peshqit 20/2 – 20/3

Sado që tundimi të jete i forte gjatë kësaj ditë, ju nuk do e tradhtoni partnerin/ en. Do mundoheni me sa të mundeni t’i zgjidhni edhe mosmarrëveshjet që ju kishin dalë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Merkel: Gjermania plotësisht e përfshirë në BE pavarësisht krizës politike

Gjermania mbetet plotësisht e përfshirë në çështjet e Bashkimit Evropian, deklaroi sot...
Read More