I bie mbi kokë një degë pishe, humb jetën i moshuarifoto-1-6

Një i moshuar gjeti vdekjen në oborrin e banesës së tij ndërsa u zu poshtë nga një degë peme.

Ngjarja ka ndodhur të martën në fshatin Kryekuq të Divjakës, ku në oborrin e banesës së shtetasit H.M, 83 vjeç, është thyer një degë peme (pishë) e cila i ka rënë këtij shtetasi mbi kokë.

Për pasojë shtetasi H.M ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Lushnjë për veprime të mëtejshme.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Arrestohet 48-vjeçari që kërcënoi pasagjerët dhe përplasi furgonin

Policia e Kavajës ka vënë në pranga 48-vjeçarin, Ferdinand Rapaj, nga Vlora...
Read More