I ftohti na vesh me pellush

Keni ftohtë apo doni të visheni trashë nga koka te këmbët pa patur problem efektin pellush.

Në ditët më të ftohta të dimrit, që këtë fundjavë nisën dhe në vendin tonë, koleksioni i stinës ka menduar dhe për ata që dëshirojnë të rijnë ngrohtë, mes shumë mundësive si peliçja eko, xhaketat me push, pellush etj.

4-1

Picture 1 of 18

Shkruar Nga
More from Revista User

Bota është plot me miq të rremë, 15 leksione që duhet t’i mësoni para moshës 30-vjeçare

Cilat janë ato leksione të cilat patjetër duhet t’i mësoni para moshës...
Read More