I moshuari gjendet i vdekur në Patosi-vdekur-kufome

Një person është gjetur i vdekur një ditë më parë në Patos.

Viktima është B.Q, 67 vjeç, i cili banonte në lagjen “Naftëtari”. Burime zyrtare nga policia bëjnë me dije se ai është vetëvrarë me armë zjarri.

Në cilësinë e provës materiale, u sekuestrua arma çifte teke tip Bajkal.

Nga veprimet e kryera rezulton se ky shtetas jetonte i vetëm dhe kurohej nga sëmundje depresive.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier për vlerësim.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Bledi Mane: Muç Nano, tipiku i provincialit që ka ardhur pa leje në Tiranë

Prej javësh ka “shpërthyer” një debat në media mes gazetares së “SuperSport”,...
Read More