I ndodh edhe Dukeshës, del dy herë me të njëjtin fustan

Ajo është disa javë larg nga lindja dhe në këtë mëngjes, dukesha e Kembrixhit Kate Middleton dukej çdo inç një nënë perfekte, derisa arriti të hapte zyrtarisht selinë e re të shëndetit mendor të fëmijëve, Place2Be.

8-1

Picture 1 of 7

36 vjeçarja ricikloi një fustan me ngjyrë blu të markës së njohur Seraphine për këtë vizitë, vetëm disa javë pasi ajo e veshi atë në një drekë në pallatin në Oslo, shkruan Daily Mail.

Gruaja e prinicit William dukej magjepsëse si çdo herë, e vëmendje të çantë kishin edhe kësaj radhe flokët e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ndërron jetë politikania e adhuruar në Indi

Mijëra njerëz po bëjnë homazhe për J Jayalalitha, një prej politikaneve me...
Read More