Ija e Bes Kallakut bëhet personazh ndërkombëtar

Bes Kallaku e ka bërë gjyshen e tij të famshme pas postimeve të vazhdueshme që bën me të dhe më pas i publikon në rrjete sociale.

5-1

Picture 1 of 2

Ndërkohë ditën e sotme ai ka treguar se Ija ka marrë “famë ndërkombëtare”, pasi disa faqe të huaja kanë marrë një foto të saj dhe kanë bërë meme.

Në foto, shkruhet: Kur gjyshja kërkon të dashur”.
Besi e ka ripostuar këtë foto duke shkruar me humor: Ija, ne faqet e instagrameve Turke. Na e kaloj”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Krujë, gjenden 770 fidanë kanabis një në pranga, në hetim kryeplaku

Gjatë një aksioni të policisë për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike...
Read More