IKMT nis prishjen e banesave në Himarë

Ka nisur në orët e para të mëngjesit të kësaj të marte prishja e banesave në Himarë, në kuadër të rikualifikimit urban të shëtitores përgjatë bregdetit. Deri tani mësohet se janë shembur tetë objekte banimi. Forca të shumta po ndjekin operacionin e IKMT-së.

Shkruar Nga
More from Revista User

Norvegji, hapet ‘Under’, restoranti i parë nënujor në Europë

Nga 2019 edhe Europa, si Maldivet dhe Dubai, do të ketë restorantin...
Read More