Ingrit Gjoni është rikthyer në supër-formë

Ingrit Gjoni është rikthyer në super-formë. Ajo ka ekspozuar në plazh trupin e saj ku duket tepër seksi. Këngëtarja duket se ka marrë një ngjyrë tepër të bukur nga plazhi çka e bën atë të duket më “tunduese”. Ingrit Gjoni duket se është rikthyer fuqishëm pas projektit të saj të fundit, provokuese dhe tepër simpatike.

Ingrit Gjoni 2

Picture 2 of 6

Shkruar Nga
More from Revista User

Temperaturat e larta në vend, digjen rreth 8 hektarë pyje e kullota në 24 orë

Gjatë 24 orëve të fundit deri në orën 09:00 të mëngjesit të...
Read More