Ingrit Gjoni është rikthyer në supër-formë

Ingrit Gjoni është rikthyer në super-formë. Ajo ka ekspozuar në plazh trupin e saj ku duket tepër seksi. Këngëtarja duket se ka marrë një ngjyrë tepër të bukur nga plazhi çka e bën atë të duket më “tunduese”. Ingrit Gjoni duket se është rikthyer fuqishëm pas projektit të saj të fundit, provokuese dhe tepër simpatike.

Ingrit Gjoni 6

Picture 6 of 6

Shkruar Nga
More from Revista User

“Nadir” çon në pranga 40 vjeçarin/ Ja si u shpërbë organizata kriminale…

Policia e Shtetit bëri të ditur arrestimin e 40-vjeçarit, Nikolla Sh, në...
Read More