Inis Gjoni zbulon “çmendurinë” më të madhe që ka përjetuar….Inis Gjoni ka disa kohë që qëndron larg vëmendjes së medias pasi është përkushtuar shumë tek teatri.

Ajo ka zbuluar një detaj interesant për jetën e saj që askush nuk e dinte. Ka qenë ndër të parat femra që ka drejtuar makinë në Shqipëri, me të cilën ka bërë një çmenduri.

“Çmenduria më e madhe që kam bërë në timon, kam kaluar Llogaranë, natën dhe me mjegull. Zoti ka qenë me mua atë natë”, tha Inisi në intervistën për “Revista Who”.

Inisi zbuloi se vitet e fundit ka marrë shumë oferta për të qenë pjesë e televizionit, por i ka refuzuar prej dashurisë ndaj teatrit.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Albana Vokshi në Prokurori: Po vidhen të dhënat personale

  Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dhe ajo e Arsimit, Lindita Nikolla...
Read More