Intervista në televizioni i bashkon ish të dashuritHelen Mirren dhe Liam Neeson ndoshta kanë pasur ritakimin më interesant me një ish të dashur.

2-4

Picture 1 of 2

Mirren dhe Neeson kanë kujtuar kohet kur ishin në lidhje dhe tejet të dashuruar në një intervistë për “The Graham Norton Show”.

Ata thanë që ishin tejet të dashuruar me njëri tjetrin gjatë romancës së tyre katërvjeçare, 30 vjet më parë.

Liam madje ka pohuar që ishte dashuri në shikim të parë.

E Helen tha se lidhja e tyre ishte goxha serioze dhe se nuk ishte vetëm një romancë e shkurtër.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Bota është plot me miq të rremë, 15 leksione që duhet t’i mësoni para moshës 30-vjeçare

Cilat janë ato leksione të cilat patjetër duhet t’i mësoni para moshës...
Read More