Irina mahnit Kanën

Ajo e solli në jetë fëmijën e parë në muajin mars.

Por Irina Shayk tashmë është në top formë dhe linjat i tregoi në tapetin e kuq në Festivalin e Kanës të enjten.

Irina 1

Picture 1 of 8

31 vjeçarja mahniti me pamjen e saj, derisa ka rikthyer format mënjëherë pas lindjes.

Engjëlli i Victoria’s Secret kishte shkëlqeu me një fustan të gjatë të verdhë, me një të çarë që zbulonte këmbët e gjata seksi.

Por, ishte dekolteja e hapur që mori gjithë vëmendjen, pasi Irina kishte nxjerrë gjoksin shpërthyes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Muhamet Sejdijaj, këngëtari shqiptar që shkëlqeu edhe në vitin 2017

Muhamet Sejdijaj, këngëtari I njohur shqiptar, që këndon muzikë popullore edhe gjatë...
Read More