Irina pozon nudo vetëm 4 muaj pas lindjes

Irina Shayk i ka hequr të gjitha për “Vogue Espana”.

Vetëm 4 muaj pas lindjes, modelja bukuroshe ruse ka pozuar nudo për revistën prestigjoze.

Irina Shayk 1

Picture 1 of 4

31-vjeçarja ka realizuar një set fotografik, ku si gjithmonë ka shkëlqyer. Më 21 mars modelja solli në jetë vajzën e saj Lea dhe vetëm pak kohë pas lindjes, Irina duket në formë perfekte.

Shkruar Nga
More from Revista User

Bie avioni në Maltë, vdesin 5 zyrtarët e lartë të BE

Një avion i vogël me të cilin po udhëtonin disa zyrtarë nga...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.