Irina Shayk ndez rrjetin me setin e ri

Revista “Love” iu shmang “monotonisë” së shkrepjeve me kostumin e famshëm të “Babagjyshit” dhe transformoi Irina Shayk në një “cowgirl”.

Irina Shayk 1

Picture 1 of 6

Modelja ruse e Victoria’s Secret është pjesë e kalendarit të vitit të ri të revistës së famshme.

Në këtë set, 31-vjeçarja shfaqet e armatosur me joshje.

Shkruar Nga
More from Revista User

Flakët shkrumbojnë dy banesa në Fushë Krujë

Flakët kanë shkatërruar dy shtëpi banimin në lagjen “Kastrioti” në qytetin e...
Read More