Irina Shayk ndez rrjetin me setin e ri


Revista “Love” iu shmang “monotonisë” së shkrepjeve me kostumin e famshëm të “Babagjyshit” dhe transformoi Irina Shayk në një “cowgirl”.

Irina Shayk 1

Picture 1 of 6

Modelja ruse e Victoria’s Secret është pjesë e kalendarit të vitit të ri të revistës së famshme.

Në këtë set, 31-vjeçarja shfaqet e armatosur me joshje.

Shkruar Nga
More from Revista User

Parada e babagjyshëve, dhurata dhe atmosferë festive në Korçë

Parada e Babagjyshave, ka mbledhur dhjetëra fëmijë të cilët në mënyrë simbolike...
Read More