Irina Shayk në superformë!Irina Shayk shkëlqen me këto foto shumë joshëse….

Ajo është një nga super modelet më të mira në botë.

Dhe Irina Shayk e ekspozoi atë në mënyrë të përkryer, teksa ishte veshur me të brendshme të zeza.

Engjëlli 32 vjeçar i Victoria’s Secret dukej e mahnitshme, teksa qëndronte e shtrirë në krevat.

Ajo ka shpërndarë shumë foto, të cilat po jua përcjellim…

49a24b5c00000578-5441483-image-a-9-1519753019406_1528889879-329779249a24b5800000578-5441483-image-a-17-1519753047560_1528889879-51428464cc2638700000578-0-gorgeous-irina-shayk-flaunted-her-fantastic-form-wearing-a-black-m-43-1527696036598-1_1528889879-1491649a24b5000000578-5441483-image-a-18-1519753051731_1528889879-6356485
 

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Shpëtoi macen nga zjarri, kafsha nuk i ndahet zjarrfikësit kalifornian..

  Një zjarrëfikës në Kaliforni ndihet mjaft i lidhur me një mace...
Read More