Irina Shayk para shtatzënisë së përfoluririna

Irina Shayk po përflitet për një shtatzëni, por në Instagram ka postuar foto të hershme.

31-vjeçarja e cila tregon gjithmonë fizikun e saj, shfaqet në përmasa perfekte teksa pozon për një linjë të brendshmesh.

Në diçiturën e fotos ajo shkruan: E fiksuar me recipetat e mia të reja. Ji e bukur, ji rehat me Intimissimi”.

Fotoja mori mijëra pëlqime e komente në Instagram nga 7.7 milionë ndjekësit e saj.

Dikush i shkruan “Mbretëresha” ndërsa një tjetër “Wooooooow” me një sërë emoji me flakë.

Sipas E! News, bukuroshja ruse ka qënë në tremujorin e dytë në dhjetor, kur dhe dolën fjalët e para të shtatzënisë. Një burim tha se Irina është shumë e lumtur të fillojë një familje me Bradley Cooper.

irina1

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Kombinimet më të mira të ushqimeve, për një trup të shëndetshëm

Çdo ditë mundohemi të ushqehemi shëndetshëm dhe të zgjedhim ushqimet të cilat...
Read More