Irina zbulon sekretin e formave perfekte

 

Ylli i Victoria Secret, Irina Shayk nuk ka mbajtur dietë pasi solli në jetë fëmijën e saj të parë vajzën Lea De Seine, me bashkëshortin Bradley Cooper.

Supermodelja tha se nuk besonte në dietë.

“Nëse dëshironi të hani një hamburger apo pizza, duhet ta bëni. Ky është sekreti, vetëm shijoni jetën tuaj.

Njohja e balancës midis të ngrënit dhe punës ju ndihmon gjithmonë,”-tha 32-vjeçarja për Entertainment Tonight.

Irina solli në jetën vajzën e saj 13 muaj më parë dhe menjëherë pas lindjes trupi i saj ishte perfekt.

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Natasha Lako: Nëse duhet të bëje spekulime të thella, të kaloje nga ana e burrave

    Poetja dhe skenaristja Natasha Lako ka folur në forumet e...
Read More