Ish-gruaja e Blerim Xhemailit tregon të vërtetën e divorcitModelja shqiptare,Erjona Xhemaili, është rikthyer të flasë edhe një herë për martesën e saj me shqiptarin që luan për përfaqsuesen zviceriane, Blerim Xhemaili.

3-3

Picture 1 of 2

“Burri im nuk ma ka hequr mbiemrin e tij, kështu që nuk është ende ish-burri. Para se të kritikoni mundohuni të hiqni injorancën, sidomos për çështjet ligjore”.

“Më duhet të deklaroj që Blerimin e lashë unë dhe jo ai mua. Unë pata kurajon dhe dinjitetin që shumë gra nuk e kanë dhe preferojnë të mbajnë benefitet që kanë në këmbim të turpërimit dhe dhunës psikologjike”, shkroi ajo në “Instagram”.m

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Arrestohet 21-vjeçarja vlonjate, zbulohet lidhja intime me biznesmenin që vdiq

Për vdekjen e Bukurosh Malaj, biznesmenit nga Vlora i cili kishte në...
Read More