Ish-kryeparlamentarja Topalli feston ditëlindjen, ja surpriza që i bënë mbështetësit e saj…

Ish-kryetarja e Parlamenit, Jozefina Topalli, feston sot ditën e saj të lindjes. Edhe pse ajo nuk është deputete në Parlament, pasi nuk u përfshi në listat e PD-së, dashamirësit e saj duket se nuk do e harrojnë kurrë.

Topalli 1

Picture 1 of 2

Kanë qenë disa të rinj shkodranë, të cilët e kanë surprizuar Topallin në këtë ditëlindje.

Ata i kanë organizuar ish-deputetes një festë surprizë, ku sigurisht nuk mund të mungonte edhe torta e veçantë.

Një tortë ngjyrë të bardhë, me shkrimin blu që simbolizojnë Partinë Demokratike, ata kishin shkruajtur si urim: “Edhe 100 vite të tjera kontribut për Atdhe”.

Sigurisht që për Topallin ky gjest i këtyre të rinjve ja ka zbukuruar ditëlindjen, pasi është një tregues i qartë që ish-kryparlamentarja ka arritur të lërë gjurmë te njerëzit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Familja mbretërore britanike kërkon 1,5 milion euro dëmshpërblim

Princi William dhe Kate Middleton kërkojnë 1,5 milion euro dëmshpërblim për shkak...
Read More