Ish-Miss Kosova mbrëmë shkëlqeu pranë burrit dhe djalit

Ish-Miss Kosova, Mirjeta Shala mbrëmë ka festuar me familje.

1-7

Picture 1 of 2

Ajo nëpërmjet një fotografie të hedhur në Instaram ku duhet e kompletuar pranë burrit dhe djalit ka zgjedhu t’a ndajë një urim përkrah fotos.

”Gezuar 2018.Le te mbizotroj shendeti ne familjet tona. Dhe le te jete nje vit i mbar per te gjith ne.”, ka shkruar Mirjeta.

Kujtojmë se deri vonë, ajo jetën private e ka mbajtur hermetikisht të mbyllur por pasi bëri dashurinë publike dhe sot që është nënë nuk nguron aspak t’i ndajë momentet më të ëmbla me ndjekësit.

Shkruar Nga
More from Revista User

3 rregulla që duhet të ndiqni nëse keni lëkurë të yndyrshme

Rregullat bazë që secila femër me probleme të tilla të lëkurës duhet...
Read More